Претенденти на звання секс-символу сучасної української літератури

Нагадуємо: на Форумі видавців у Львові відбуватиметься голосування за звання СЕКС-СИМВОЛУ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Тут ми презентуємо 9 кандидатів на це звання. Ви можете обрати одного з них або запропонувати свій варіант. Голосування відбуватиметься у Львові під час Форуму видавців або на нашому сайті.

Богдан-Олег Горобчук
Якщо зворушливо-ніжні описи почуттів до коханої, відтворені в поезії Богдана-Олега, не схвилюють сердець шанувальниць літератури, то їх неодмінно зачарує загадковий імідж молодого поета-“двотисячника”.

 

Юрій Винничук
Співець галицького еротизму, містифікатор, провокатор. Знавець правил весняних ігор у осінніх садах.

 

Олексій Волков
Тернопільський мачо, лікар, що знається на жіночих душах. Його інтелектуальні детективи сповнені справжньої романтики й рідкісної для чоловіків віри у всесильність справжнього кохання.

 

Любко Дереш
Судячи з творчості, Любко не боїться згустити навколо себе трохи пітьми та тяжіє до літературного екстриму. Чи можна говорити про те, що існує його культ? Хтозна. Але читачкам він подобається.

 

Дмитро Лазуткін
Каратист плюс поет ─ певно, найефективніше поєднання для того, аби влучати в жіночі серця. Навряд чи хтось зможе встояти під силою подвійного удару.

 

Сергій Пантюк
“Його всеп’янійшество Сліва” ─ поет весняного похмілля, наділений буйним темпераментом, що втілюється в його творчості. Утверджує буяння життя у всіх його проявах.

 

Лесь Подерв’янський
“Учитель”, чия сміливість і безсоромність у відображенні наших реалій притягує до його творчості все більше шанувальників і шанувальниць. Його обожнюють, його ненавидять, його цитують на перших побаченнях.

 

Олесь Ульяненко
Бешкетник, анархіст, провокатор ─ як тільки не іменують цього письменника. З таким іміджем важко не мати популярності серед представниць прекрасної статі, адже загальновідомо, що жінкам найбільше подобаються “погані хлопці”.

 

Василь Шкляр
Аби переконатися,  що цей письменник має ключ до сердець українських жінок, варто подивитися в його очі або прочитати кілька рядків із книжок. Такими, певно, були козаки-характерники на Запоріжжі.

 

Ви можете також запропонувати свою кандидатуру на звання СЕКС-СИМВОЛА УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ. Вкажіть ім’я свого обранця у коментарі. Ваш голос буде враховано

 

Обрати секс-символ серед ПИСЬМЕННИЦЬ можна тут: vsiknygy.net.ua/index.php