Претендентки на звання секс-символу сучасної української літератури

На Форумі видавців у Львові відбуватиметься голосування за звання СЕКС-СИМВОЛУ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Тут ми презентуємо 9 кандидаток на це звання. Ви можете обрату одну з них або запропонувати свій варіант. Голосування відбуватиметься у Львові під час Форуму видавців або на нашому сайті

Лариса Денисенко
Ця вродлива жінка дивує різноманітністю своїх талантів: адвокат, модель, письменниця, телеведуча. Непередбачувану, як і її героїні,  Ларису Денисенко завжди приємно чути і бачити на телеекрані.

Марина Дяченко
Прекрасна половина найфантастичнішого письменницького дуету України. Приваблива жінка, співавторка та натхненниця Сергія Дяченка, який наполягає на тому, щоб у назві їх дуету ім’я дружини завжди стояло на першому місці.

Оксана Забужко
Вона увірвалася до української літератури, на весь голос заявивши, що секс та стать в Україні існує і їх треба досліджувати. Постпред нашої країни на європейській літературній арені, Оксана Забужко переконливо доводить, що українські жінки славні як красою, так й інтелектом.

Ірена Карпа
Молода та гаряча співачка, телеведуча, письменниця не припиняє демонструвати власну сексуальність, періодично з’являючись оголеною на сторінках чоловічих журналів. Ірена Карпа – справжня гламурна епатажниця.

Люба  Клименко
Спровокувала вибух у сучасній українській літературі, відверто розповівши про найпотаємніші бажання співвітчизниць ─ без манірності та вдаваної сором’язливості. Таємниця навколо справжнього обличчя Люби Клименко робить її ще бажанішою.

Світлана Поваляєва
Смілива, розкута, епетажна письменниця ніколи не буває обділена увагою представників сильної статі. Світлана Поваляєва не боїться разом з душею оголювати перед шанувальниками власне тіло під захоплені оплески сильної статі.

Ірен Роздобудько
Модна письменниця, сценаристка, головний редактор журналу «Караван історій» знається на світському житті. За книжками Ірен Роздобудько читачі можуть вивчати психологічні наслідки реалізацій своїх еротичних фантазій.

Марія Матіос
Завжди елегантна та сповнена відчуття власної гідності письменниця не соромиться виставляти перед читачами найпотаємніші закутки жіночої душі. Марія Матіос – прима сучасної української літератури.

Катерина Хінкулова
Звабливий тембр голосу ведучої Бі-Бі-Сі давно знайомий українським слухачам.  А віднедавна Катерина Хінкулова стала відомою ще й читачам. Кохання з трансвеститом на мосту та інші пікантні витівки її героїнь, безперечно, дають право на місце серед претендентів на звання секс-символа.

 

Читачі нашого сайту теж можуть приєднатися до голосування, підтримавши одну з кандидатур. Ви можете також запропонувати свою кандидатуру на звання СЕКС-СИМВОЛА УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ. Вкажіть ім’я своєї обранки у коментарі. Ваш голос буде враховано

 

Обрати секс-символ серед ПИСЬМЕННИКІВ можна тут: vsiknygy.net.ua/index.php

 • Денисенко та Роздобудько – хтось з них

 • Роман

  Люди схаменiться. Марiя Матiос очевидний лiдер цiєї номінації.

 • Олег

  Сексуальнішої ніж Марія Матіос серед учасників не вбачаю.

 • Даринка

  Лариса Денисенко

 • Сюся

  Я дивувалася, чому нема фото… Як подивилася на всіх цих, про секс забула

 • alexander

  денисенко.

  то ви, сюся, невідомо куди дивилися, вже не кажучи про те, що ніде не виховувалися, бо хамити стосовно жінок можуть тільки маргінали

 • SheZa

  ИРЕНА КАРПА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Антоніо

  Ірена Карпа. Інші несправжні))

 • Far

  Lytvyn Yaroslava

 • Far

  Якщо по творчості тоді

  денисенко та лазуткін!!!

 • Far

  К Р У Т О

  Сюся (2008-09-24 16:58:40)

  Я дивувалася, чому нема фото… Як подивилася на всіх цих, про секс забула

  alexander (2008-09-24 18:18:48)

  денисенко. то ви, сюся, невідомо куди дивилися, вже не кажучи про те, що ніде не виховувалися, бо хамити стосовно жінок можуть тільки маргінали

 • Far

  От насміявся (до речі вперше за тиждень)

  Смійтеся люди, смійтеся і будете задоволені життям

  Чому всім нам до сих пір подобаеться Остап Вишня,

  бо смішно.