Леви рекомендують читати у серпні. Книжковий подарунок для Левів

Леви рекомендують читати у серпні


Сучасна енциклопедія етикету /

Автор-укладач О. Сиплива.

– Донецьк: БАО, 2007. – 304 с.

 

У серпні на представників усіх знаків Зодіаку чекатиме рідкісне явище, яке вплине на настрій та поведінку протягом місяця. Це — парад планет у знаку Лева, за участі чотирьох впливових небесних тіл Сонячної системи: Сонця, Меркурія, Венери і Сатурна. Сатурн символічно означає рамки, обмеження, а Меркурій з Венерою — внутрішній світ людини, думки, почуття, переживання та внутрішню боротьбу. Не слід забувати й про те, що у параді планет братиме участь Сонце, а сам парад буде відбуватися у знаку Лева — царському, публічному знакові, символі творчості, гри, сцени. Тому не дивуйтеся, якщо з приходом серпня ви відчуєте у собі пробудження амбіцій — хай як міцно вони б у вас не спали досі. Сонце з Левом зроблять свою справу — вам захочеться визнання, загальної уваги, публічності, навіть слави… І, слід сказати, багатьом це вдасться. Головне — бути переконаним у своїй правоті та не боятися висловлювати власну думку. А вже планети у серпні сприятимуть тому, щоб вас почули.

 

А для того, аби у стосунках з іншими людьми ви завжди лишалися на висоті, пропонуємо “Сучасну енциклопедію етикету” від видавництва “БАО”. До книги увійшли універсальні рекомендації щодо поводження в різних ситуаціях – від бесіди з друзями до королівської аудієнції. Тому з цією книгою можете бути впевнені: навіть у найскладнішій ситуації вам вдасться максимально повно реалізуватися в товаристві інших людей, проявляючи свої найкращі риси характеру.

 

Книжковий подарунок для Левів

 

Юрій Ячейкін. Зоря хрестових походів. – К.: Зелений пес, 2007. – 352 с.

 

 

Лев — знак Сонця, а завдання сонця — дарувати тепло, світло й життя. Тому для Левів немає нічого важливішого, ніж творити, відкривати щось нове, бути, як і Сонце, центром, навколо якого обертається життя. Левові буде приємно, якщо книжковий подарунок підкреслюватиме ці риси. Ідеально для цього підійде життєпис когось із видатних особистостей — тут Левам буде з ким шукати схожість, або на кого рівнятися у розвитку. Як варіант — якась пригодницька книжка із колоритним головним героєм. А можна подарувати Левові книгу «Зоря хрестових походів» від видавництва «Зелений пес».  Леви із задоволенням поринуть у часи сильних особистостей, коли доля обирала того, хто дивився їй в обличчя і не відводив погляду; коли королі й імператори вели боротьбу за владу з католицькою церквою. До того ж читачі зможуть відкрити для себе багато нового, адже автор книги, дослідник Юрій Ячейкін, має свій оригінальний погляд на потрактування загадок Середньовіччя.

  • Наталка

    А для детей рекомендовала бы книжку про маленького львёнка "У спекотнiй Африцi" Володимира Богата (издательство "Грани-Т")