Брати Капранови закінчили роботу над новим романом.

Головна новина книжкового світу – нові книжки. І тому творчі надбання українських письменників не можуть залишитися поза нашою увагою. Віднині ми регулярно інформуватимемо вас про творчі плани і досягнення майстрів слова. А видавців та авторів закликаємо повідомляти нас про новинки, які щойно вийшли з-під пера та плануються до виходу. І для початку даємо власну інформацію

Брати Капранови передали редакторам видавництва “Зелений Пес” рукопис нового роману. Книжка з назвою “Нові розділи до КОБЗАРЯ 2000” планується до виходу у вересні 2008 р. Прем’єра – традиційно на Форумі видавців у Львові.

“Українська містика безмежна, немов океан. І пірнувши у її глибини під час роботи над “Кобзарем 2000”, ми зрозуміли – чим глибше занурюєшся, тим більше невідомого відкриваєш для себе. За вісім років, що минули з часу написання “Кобзаря 2000” ми знайшли багато нових цікавих історій та побачили цілі містичні пласти, які раніше не потрапляли до нашого поля зору. Так цього разу ми взялися засвоювати нові для себе території – Карпати та Буковину, торкнулися будівельної та медичної магії, новітніх містичних культів, які виникають в Україні, навіть наважилися підступитися до такої величної постаті українського світу, як мольфар. Ну і, звичайно, не змогли втриматися від своєї улюбленої дніпровської містики – адже подорожі під вітрилами між затоплених сіл та церков дають неймовірну кількість вражень.

Треба зауважити, що багато матеріалу залишилося у наших записниках, крім того життя щодня дарує нові цікаві історії, так що, сподіваємося, процес дослідження України містичної триватиме й далі.

Нові розділи можна читати як окрему книжку, тому ми й вирішили дати змогу читачам придбати їх окремо адже багато хто вже має нашого “Кобзаря 2000”, який витримав чотири перевидання.

На обкладинці нової книжки ми спробували представити своє бачення образу сучасного кобзаря. Фотосесія була складною, але цікавою. У юності ми грали на вулицях, тому добре уявляємо собі особливості кобзарювання, а постійне спілкування з читачами, зокрема на останній “Країні Мрій” переконало нас у тому, що всі сучасні письменники – такі собі кобзарі, тільки замість кобзи вони носять з собою книжки.

Сподіваємося не розчарувати своїх прихильників, а тим, хто не знайомий з нашою творчістю, рекомендуємо почати саме з цієї книжки – вона найкраще відбиває наші сьогоднішні думки, а крім того, на відміну від “Кобзаря 2000” у ній немає жодного моторошного сюжету – стаємо сентиментальними, чи що.” – Брати Капранови

На фото – робочий момент зйомок обкладинки.

Редакція

  • Анонімний

    Вітаю!

    Чекав з нетерпінням нової книжки, а якщо це мала форма, то взагалі – кайф.