Чим порадувати книголюба крім книжок? 10 ідей для подарунків

*Зазвичай книголюби чітко знають, які книги хочуть. Догодити їм попри правило – книга – найкращий подарунок – не так то й просто. Книжку вони куплять собі самі. А от різними книжковими ґаджетами їх можна і потрібно потішити. “Друг Читача” зробив для вас невелику шпаргалку 😉

 

1. Закладка

Чужі візитки, чеки з магазину, скріпки, засушені листочки… Є значно оригінальніші варіанти: патріотичні, стильні, кумедні, еротичні.

*

# 1, # 2, # 3.

 

*

 

*

 

2. Тримач для книг

Річ не тільки корисна, а й красива.

*

 

*

 

3. Чай

Читання часто супроводжується розпиванням чаю/кави/какао. Ми в пошуках книжкових упаковок кави та какао, а от чаю вже знайшли й ділимося з вами.

*

 

4. Варення

Варення до чаю пасуватиме найкраще, особливо якщо це “Віднесені джемом” чи “50 відтінків солодкого” 🙂 До того ж, ви можете зробити індивідуальне замовлення.

*

 

5. Одяг

Найкраще про вподобання людини розповідає одяг. На сайті Lookhuman можна підібрати безліч цікавих речей – майки, футболки та кофти, які зараз гордо називають світшотами. До речі, останніх патріотичної тематики українського виробництва є багато, але книжкової – мало: видатні українці від TUR та Сlan-P, герої народних казок від Диво.

*

# 1, # 2, # 3.

 

*

# 1# 2# 3.

 

*

# 1, # 2, # 3.

 

6. Торбинка

Українська майстриня Настя Воск робить дерев’яні книги-клатчі. Питання про їхню практичність (вага, чи не калатають речі в середині) залишається відкритим, але око тішить. Ви можете замовити будь-яку обкладинку, але поважайте авторські права.

*

 

На щодень підійдуть менш претензійні тканинні торбинки.

*

 

7. Екслібрис

Оригінальність та дизайн екслібрису обмежуються лише вашою фантазією та бюджетом. Ці зразки ми знайшли на цьому сайті. Але дядечко Гугл запропонує вам безліч варіантів.

*

До речі, ми колись писали про український екслібрис, та не простий, а еротичний. Найкращі його зразки перегляньте тут.

8. Блокнот

Більшість книголюбів об’єднує любов до якісної канцелярії. Пропонуємо вам не обмежуватись записниками Moleskine, а звернути увагу на українських виробників. Невеличка компанія Egolibro робить якісні шкіряні обкладинки, а внутрішній блок легко замінюється після закінчення. Зробіть подарунок унікальним, замовивши тиснення ініціалів, рядків із улюбленого віршу чи вашого особистого побажання.

*

 

А на порталі Читомо можна знайти записники із серії «Видатні письменники України».

 

*

 

9. Подушка

Звісно ж не проста, а з рядками з “Джейн Ейр”, із зображенням улюблених книжок, цікавими написами… Вибір великий, шукайте і знайдете;)

*

 

10. Прикраса

Знайшли чудові запонки та шпильки для краваток чоловікам.

*

Медальйони, каблучки, сережки жінкам.

collage015

Сподіваємось, ви знайшли щось для себе та близьких.

Гарних книжкових свят!

Щиро ваш

“Друг Читача”