ТОП-5 дитячих книжок від знаменитих політиків та акторів

*

Відомі співаки, політики та актори, окрім своєї основної роботи, створюють казки для маленьких.

Улюблені книги з казками стали невід’ємною частиною щасливого дитинства. Знамениті особистості, серед яких Барак Обама, Джуліанна Мур, Пол Маккартні вирішили порадувати дітей по всьому світу, випустивши авторські казки, повідомляє Mainpeople.

 

Барак Обама “Про тебе співаю: послання до моїх дочок”

Чотири роки тому американський політик разом із дочками Малією і Сашею випустив книгу “Про тебе співаю: послання до моїх дочок”. Примітно, що вона з’явилася ще задовго до того, як Барак став президентом. Книга призначена для дітей старше трьох років і написана у вигляді діалогу з його дочками, де Обама відповідає на запитання дівчаток притчами. Всього видання містить тринадцять історій про видатних американців, у тому числі зі сфери політики. Загальний тираж книги – близько п’ятисот тисяч примірників.

 

Пол Маккартні “Високо в хмарах”

Над дитячою книгою Полу Маккартні допомагав працювати  дитячий письменник Філіп Арда. У ній розповідається про білочку, яка втратила свій будинок через тих, хто вирубав ліс. Щоб знайти новий будинок, головній дійовій особі треба відправитися на пошуки острова з ідеальними умовами для життя. Пол не дарма вибрав таку тему, адже він відомий захисник прав тварин. За словами представників музиканта, в 2015 році з’явиться мультфільм, знятий за сюжетом казки.

 

Джим Керрі “Як крутиться Роланд”

Ми вже давно переконалися, що Джиму Керрі під силу не тільки комічні сюжети, але й драматичні чесні ролі. Вирішивши пофілософствувати не тільки в житті, актор випустив дитячу книгу “Як крутиться Роланд”. Роланд – це хвиля, яка боїться вдаритися о берег і загинути, але пізніше розуміє, що такого просто не може трапитися. Такою незвичайною метафорою актор показав дітям наскільки кожен з них важливий і впливає на світ: “Страх втрати зменшується і поступово зникає, коли людина усвідомлює, що за її повсякденним життям, звичною діяльністю ховається щось більше, певний взаємозв’язок всіх людей на планеті один з одним однією загальної енергією”. Розповідь призначена для дітей 4-8 років.

 

Мадонна “Англійські троянди”

Поп-діва написала дитячу казку про чотирьох подруг-школярок, яким належить випробувати свою дружбу. Одного разу в їхньому класі з’являється симпатичний новачок, і кожна з дівчаток намагається привернути його увагу. До слова, ця книга видана 37 мовами у більш, ніж 100 країнах світу.

 

Джуліанна Мур “Полуниця з ластовинням”

Голлівудську актрису Джуліанну Мур можна відразу впізнати за характерним ластовинням і кольором шкіри. По суті, книга розповідає про неї, адже в дитинстві, коли діти не люблять виділятися, їй було складно винести жарти однокласників про її незвичну зовнішність. Зараз же Джуліанна визнає, що вона зобов’язана веснянкам тим, що вона знайшла упевненість в своїх силах. Головна героїня оповідання – звичайна дівчинка, яка відрізняється від однолітків і бореться зі стереотипами, доводячи, що вона не гірше.

Espreso.tv