Фотопроект “Казковий Київ”: Скрябін, Тоня Матвієнко, Травесті-діва Монро стали персонажами книг (ФОТО)

*

“Казковий Київ” – творчий проект, який не має аналогів в Україні. У його підготовці взяли участь відомі українські селебритіс. Спільно з фотографами та режисерами, вони представлять художню фотовиставку про столицю! Відвідувачі виставки зможуть побачити улюблених персонажів книг Г.Х.Андерсена, братів Грімм, Ш. Перро і багатьох інших!

 

Підготовлений фотопроект спеціально до свята столиці та Всесвітнього Дня захисту дітей, а відвідувачам буде представлений вже з 5 червня в ТВК Метроград, в центрі Києва.

 

Потрапили в казку такі виконавці як Скрябін, Фагот, Наташа Гордієнко, брати Борисенко, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Володимир Дантес, Рената Штіфель, група “Авіатор”, “Пара Нормальних”, “ТІК”, травесті-діва Монро, телеведучі Даша Коломієць, Микита Добринін, Лілія Ребрик та багато інших. Зірки з легкістю перевтілювались в образ своїх героїв: Гуллівера, Червоної Шапочки, Алладіна, Попелюшки, Робін Гуда та інших казкових мешканців!

 

“Таким казковим Київ Ви ще не бачили! Звичні і впізнавані місця столиці постануть для Вас в абсолютно новому світлі! Ми будемо раді представити для дорослих і діточок добрий і красивий проект цього року – “Казковий Київ”. Зовсім скоро Ви побачите зірок у дуже цікавих образах і дізнаєтесь багато історій, як створювалася сучасна казка для нашої прекрасної столиці!”, – Ірина Чорна , автор та організатор проекту.

 

КУЗЬМА СКРЯБІН
Перший казковий Герой – Кузьма Скрябін перевтілився в образ Гулівера з книги Джонатана Свіфта “Мандри Гуллівера”.
Фотосесія проходила у найвідповіднішому для сюжету місці – Парку “Київ в мініатюрі”. Він став дуже символічним для проекту, адже в парку зібрані багато місць, які представлені на виставці.
Зйомки пройшли дуже весело і несподівано, адже співака довелось прив’язувати до землі. Але результат був того вартий!

 

НАТАША ГОРДІЄНКО
В образі Червоної Шапочки, з однойменної казки, в проекті погодилась відзнятись і Наталя Гордієнко! Милішої дівчинки годі було й шукати на цю роль!
Наталочку знімали в Ботанічному саду ім. Б.Грінченка. Але на фотосеті був присутній ще один герой – справжнісінький “вовк” Фіма (красуня хаскі).

 

БРАТИ БОРИСЕНКО
Братів Борисенко глядачі побачать в образі головних героїв твору “Принц та жебрак” Марка Твена!
Хлопців знімали прямо в центрі міста, біля Національного театру опери та балету.

 

ЛІЛІЯ РЕБРИК ТА НІКІТА ДОБРИНІН
Красуню ведучу Лілію Ребрик та не меншого красеня Нікіту Добриніна в проект запросили на роль Попелюшки та чарівного Принца.
Зйомки тривали кілька годин біля Театру Ляльок. Лілі доводилось неодноразово губити черевичок та демонструвати танцювальні вміння вже не на паркеті, а на площі театру)

 

АРСЕН МІРЗОЯН І ТОНЯ МАТВІЄНКО
Гармонійна і красива пара проекту – Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян залюбки погодились на ролі Олов’яного Солдатика та Балерини.
Фотосесія проходила в Маріїнському Парку. Не дивлячись на достатньо холодну погоду, закохані ще й встигали подуркувати)
А Тоня здивувала всіх, ставши на пуанти!

 

ГУРТ “АВІАТОР”
Образи Капітан Крюка і піратів з казки “Пригоди Пітера Пена” були втілені хлопцями з гурту “Авіатор”.
Знімали аж ніяк не біля моря, але корабель таки знайшли – літній амфітеатр (“Ракушка”).
Це була найвеселіша зйомка з усіх! Хлопці так весело зображували своїх героїв, що результат перевершив всі сподівання!

 

ДАША КОЛОМІЄЦЬ
Це було найкрутіше перетворення на проекті! Одночасно втілити образ ніжної Аліси і божевільного Капелюшника вдалось телеведучій та співачці Даші Коломієць!
Зйомки проходили на території парку “Пейзажна алея”.

 

ТРАВЕСТІ-ДІВА МОНРО
Монро також втілила два образи з твору Льюіса Коррола “Аліса в країні чудес”: Білої Шахової Королеви та Червоної Карточної Королеви.
Знімали обох королев в парку “Феофанія”. Королівський образ для Монро був дуже влучним!

*

 

ВОЛОДИМИР ДАНТЕС ТА РЕНАТА ШТИФЕЛЬ
Молоді співаки ідеально підійшли на ролі героїв казки “Чарівна лампа Алладіна”. Володимир в образі – Аладіна, а Рената – Жасмін.
Для зйомок організатори вибрани аж два місця: Столична Мечеть та парк Алієва. Результат вразить всіх відвідувачів, адже моменти польоту на коврі та зустріч з чарівним джином – просто неймовірні!

 

АННА ДОБРИДНЄВА, ГУРТ “ПАРА НОРМАЛЬНИХ”
Деяким з наших героїв не просто личить образ, а здається, що він був змальований точно з них! Так сталося і з образом чарівної циганки Есмеральди.
Він ніби спеціально створювався з подоби Анічки Добриднєвої! Знімали Есмеральду не саму, а з маленьким козенятком. Фотосет пройшов біля костьолу св.Миколая.

 

ОЛЬГА ЦИБУЛЬСКА
Чарівна і співаюча ведуча Оля Цибульська взяла участь в проекті в в образі Дюймовочки.
Зйомки пройшли у велетенській квітці в Берестейському Парку.

Geometria.ru