Близнюки рекомендують читати. Книжковий подарунок для Близнюків

Близнюки рекомендують читати у червні

Геннадій Молчанов. Готель “Ковток незалежності”. ─ К.: Зелений пес, 2008 . ─ 256 с.

Червень пов’язаний із зодіакальним знаком Близнюків, для якого характерні постійна потреба у спілкуванні та неймовірна комунікабельність. Розмови, які провадять Близнюки, ─ обдумані, врівноважені, тому спілкування з представниками знаку зазвичай пізнавальне, адже вони постійно щось обдумують і просто-таки притягують до себе нову інформацію. Під впливом Близнюків червень буде щедрим на спілкування та надасть можливість проводити більше часу у компанії друзів, аби ділитися з ними переживаннями й новинами. У багатьох прокинеться прагнення постійно щось аналізувати й обдумувати. Воно й не дивно ─ адже девіз знаку-покровителя цього місяця: “Я думаю”.
Задовольнити потребу активно щось обмірковувати допоможе книжка. Близнюки, безперечно, порадять прочитати детектив. Воно й не дивно, адже детектив ─ не що інше, як розгорнута загадка. Тож думати, аналізувати, висувати й спростовувати версії під час читання доведеться постійно. Принаймні, читаючи дебютний роман Геннадія Молчанова “Готель “Ковток незалежності” із детективної серії “Золотий бабай” видавництва “Зелений пес”, доведеться добряче поворушити мізками. А все для того, аби розкрити вбивство професора, разом із яким головний герой планував вирушити на пошуки загадкового скарбу козацьких часів. Не обійшлося у романі без спецслужб та іноземної розвідки ─ словом, тих складових, які забезпечують успішність романів Дена Брауна та йому подібних. А напружений сюжет і несподівана розв’язка не залишать читачів розчарованими.

Книжковий подарунок для Близнюків

Джоанна Бургер. Птахи. ─ К.: Махаон-Україна, 2007. ─ 304 с.

Із книжковим подарунком для Близнюків визначитися також неважко. Ці люди настільки жадібні до знань та здібні до науки, що їх порадує, певно, навіть шкільний підручник. Але не будемо вдаватися до крайнощів ─ адже подарунок повинен бути не тільки корисним, а й красивим. Таким, як енциклопедичний путівник “Птахи” видавництва “Махаон”. Видання містить цікаві факти про птахів, з якими допитливі іменинники точно ще не знайомі. Щедро й якісно ілюстрована, книга розповість про розмаїтість класу птахів, історію його появи на Землі та про те, яке велике значення мали птахи в матеріальному й духовному житті людей від найдавніших часів. А ще ─ принесе естетичне задоволення завдяки чудовим фотографіям і вибагливому оформленню.