Фотоконкурс «Не шкодуй часу на книжку!» оголошує переможців!

*

Дорогі друзі! Ось і настав час оголосити переможців фотоконкурсу «Не шкодуй часу на книжку!». Уже втретє «Друг Читача» буде нагороджувати не просто найкращих фотографів, а фотографів-книголюбів, хто цінує книги, любить, а головне – читає їх. Проте перед тим як ми оголосимо переможців, дуже хочеться сказати учасникам, які не будуть у числі фаворитів конкурсу, щиро дякуємо Вам, що були з нами! Не полишайте нас і на наступний рік! Читайте, фотографуйте, насолоджуйтесь життям, гарними книжками та фотознімками! Бо і ми від того дуже кайфуємо!
Також окрім книжок, усі переможці отримають у подарунок фірмову книжкову закладинку «Друг Читача»!

Вітання переможцям!

.

Перемогу у номінації «Дитячі читання» виборов Олег Карпук і отримує 2 книжечки на вибір із серії «Наш найкращий».


*

Читаймо, бо це смачно! (На фото Марко, 7 міс.)

.

У номінації «Магія книги» кращим став Ігор Воронін, який отримує книжку Сашка Ушкалова «Жесть».

*

 Читання – шлях в паралельний світ

 

Любов Багацька нагороджується за перемогу у номінації «Читання зближує» і отримує у подарунок збірку Сергія Татчина «Дзен.UA».

*

Книжка – те, що допомагає лишатися Людиною

.

Третє місце фотоконкурсу «Не шкодуй часу на книжку!» посіла Олена Демченко, яка отримує книгу Ірен Роздобудько «Все, що я хотіла сьогодні»

*

 Навіть Капелюшник з Алісою знаходять час на власну книжку

.

 

Друге місце у фотоконкурсі «Не шкодуй часу на книжку!» виборов Олександр Литвиненко, за що отримує книжку Ірен Роздобудько «Л.С.Д.:Ліцей Слухняних Дружин».

*

Літати з книжкою – реально!

.

Перше місце фотоконкурсу «Не шкодуй часу на книжку!» посіла авторка цікавої та креативної серії фотографій – Людмила Маркова, яка отримує у подарунок «Мальовану історію Незалежності України» з автографами авторів Братів Капранових!

*

 Я тебе зліпила, з того, що бажала, потім те що вийшло – те і покохала

 *

Я прочитаю тебе з голови до ніг…

.

*

Оце так парочка…

.

З питаннями щодо отримання призів звертайтесь за телефоном 467-50-24  (пн.-пт. з 10.00 до 17.00) або пишіть на скриньку d_ch@skrynia.com.ua

 

Читайте та дружіть із нами!
Щиро Ваш «Друг Читача»!