Таємні сади розмальовки

s2У моєму похмурому й темному дитинстві кольоровими промінчиками світла і надії були книжки-розмальовки. Широкий геометризм радянських мультиплікаційних персонажів, чаруючий магнетизм диснеївських героїв, коробка з олівцями і довгий-довгий зимовий вечір – напевно, такі кордон  мало дитяче щастя в кінці вісімдесятих. Цих книжок було мало. Кожна – скарб, любовно збережений в кращому куточку з дитячою літературою.

 

Зараз же на розкладках з культурно – пізнавальним ширвжитком за пару гривень можна купити будь-яку убогу, видану мало не на газетному папері книжку-розмальовку. Дитина, звичайно, спочатку буде задоволена, можливо, навіть ласкава і тиха, але пізніше вона неодмінно розпізнає підступ, викриє вас в дріб’язковій скупості, запідозрить у вас повну відсутність смаку і змінить милість на гнів. Тому тут ключове слово – убогість. А вітчизняні видавництва та поліграфічні контори рідко коли славляться наявністю смаку, але більше – дріб’язкової скупістю .

 

Лондонське видавництво « Laurence King Publishers », що здобула статус культового завдяки своїм оригінальним проектам, випустило в світ дивовижну книгу- розмальовку «Secret Garden : An Inky Treasure Hunt and Colouring Book» , намальовану ілюстратором Джоанною Бесфорд. І хоч в Європі існує ціла (і досить немаленька ) ніша подібної продукції, а видавництва змагаються між собою у витонченості оформлення та підборі художників, представлена ​​книга напевно поб’є всі рекорди продажів. Ця чорнильна психоделічна і почасти божевільна країна чудес, подарована шотландкою Джоанною Бестворд, здатна захопити , мабуть, самого диявола. І , що дуже радує, книгу можна замовити не тільки на Амазон , а й на Book Depository з безкоштовною доставкою в Україну, що позбавить багатьох батьків від клопоту замовляти своїм знайомим «звідти» привезти (переслати) це чудове видання.

s1

 

 

6

 

5

 

4

s3

 

 

Guamoco.com