Улюблені книги мільярдерів: що читають багаті і знамениті

*
.

Напередодні навчального року Luxlux.net розповість Вам, які книги найчастіше опиняються на столах мільярдерів. Отже, зустрічайте – Топ-10 улюблених томів найбагатших людей.

.

Білл Гейтс… Просто обожнює роман Джерома Д. Селінджера «Над прірвою в житі». Це історія про 16-річного підлітка на ім’я Холден, який гостро сприймає американську дійсність, відмовляючись приймати правила, за якими живе суспільство, а також критикує суспільну мораль.

.

Опра Уїнфрі

… Не розлучається з книгою «Убити пересмішника» письменниці Харпер Лі, яка отримала за нього Пулітцерівську премію в 1961 році. Книга, написана в жанрі виховного роману, розповідає про життя в глухому містечку штату Алабама в часи «великої депресії». Цікаво, що головною героїнею цієї книги для дорослих є 6-річна дівчинка.

Марк Цукерберг

… З задоволенням перечитує «Гру Ендер» письменника Орсона Скотта Карда. Науково-фантастичний роман присвячений «одвічній» боротьбі землян із загарбниками-інопланетянами.

 

Уоррен Баффет

… Більш прагматичний. Улюблена книга мільярдера – «Бик! Історія буму і краху »автора Меггі Махар. Це нудне дослідження фондового ринку протягом певного періоду часу. Книга включає коментарі керуючих відомих фондів.

 

Тім Кук

… Читає «Конкуруючи проти часу» Джорджа Стоку. Це видання навчило нинішнього главу Apple основам успішного бізнесу.

 

Дональд Трамп

… Освоює, час від часу, «Силу позитивного мислення» Нормана Вінсента Пила. Це настільна книга мільярдера, яка розкриває секрети різних духовних практик, які допомагають подолати проблеми, набути впевненості в собі, знайти шлях до успіху.

 

Ларрі Еллісон

… Цікавиться політикою та історією, тому йому подобається книга «Наполеон» Вінсента Кроніна. Автор представляє Бонапарта у вигідному світлі, як новатора, реформатора і взагалі, культурну особистість.

 

Річард Бренсон

… Зачарований історією епічної Сталінградської битви. Книга про Другу світову війну під назвою «Сталінград» письменника Ентоні Бівора – його улюблена.

.
Джек Дорсі
…творець популярного ресурсу Твіттер, зачитується «Маніфестом чеклист» Атулом Гаванде. Складаючи чеклист, мабуть, мільярдер і домігся успіху в житті.
.

Стів Джобс

… Був справжнім філософом. Мільярдер тримав у своїй бібліотеці «Короля Ліра» Шекспіра, роботи Платона, «Мобі Діка» Германа Мелвілла, «Дилему інноваторів» Клейтона.

.

Автор: Іра Керст