Ніч із «Другом Читача»: відеоеротична поезія

Доброї  ночі усім-усім, хто на літературному дроті нашої «НОЧІ З ДЧ»!!!

.

Дякую нічному вартовому ДЧ  за те, що надав мені – міс Катарсис, кандидату еротичних наук Лесі Мудрак, повноцінний відгул  чи – відгугл)!  Я пообіцяла відпрацювати…

.

Тому – експеримент (сексперимент) сьогоднішньої  ночі – відеоеротична поезія різних авторів.

.

Еротична література має своєрідну автуру, що увесь час живе НЕЮ і в НІЙ, – перекочується з кола – в коло – з ночі – в ніч – з голоса – в голос – з подиху – в подих….

.

Попередній матеріал про чоловічу слем-поезію – потверджує це.

.

На разі, хочеться забрати Ваш спокій на півночі мінімум… Як казав поет-гуморист дівчині, що захистила кандидатську дисертацію: «Хто склав кандидатський мінімум – заслуговує на еротичний максимум»))))

.

Отже, першовідкривачем НОЧІ мусить бути чоловік))) За традицією…

.

Думала, кому би надати першість))) Це ж – відповідальність… Від пам`яті про «вперше», від почуттів, відчуттів і психоделічних процесів – залежить ВСЕ)))) І – вирішила – звісно, що не відкрутитися Дмитрові Лазуткіну:

.

 

Про поезію Дмитра  я мала приємність писати минулої ночі. Хто не читав – має можливість послухати і – трансцендентувати….

 

Після Дмитрорелаксу хочеться вибуху поезії Жінки.
Жінки-вамп, Жінки- фатум. Маскулінної і еровибухової водночас. Ірина Шувалова – трагічна і драматична еротоманка. Усе, що відбувається у її текстах, – хочеться негайно пережити!!! Авторка настільки вивертає нутро, що, коли починаєш сягати глибин експресії, – то розумієш, що метафора – нон-стоп – закручує, кидає і провокує:

 

Божественною вродою і своєрідною легкою вітаїстичною поезію Келі Ликеренко захоплюються мільйони! Лірична героїня – у своїх текстах – безстрашна і пульсуюча, манлива і мінлива. Робить виклик чоловікам і чоловічкам))) Вона – солодка і  терпка… Живе у своїх катренах і несподіваних поворотах рядка:

 

Людмила Дядченко – знає, де ховається справжня Поезія. А ті, хто знають, де шукати Поезію – знаходять еротику))) Еротичні вірші Людмили – на межі божевілля і зриву – лірична героїня вміє вчасно поставити крапку… там, де її взагалі уникають… Своєрідна ритмічна система вивільняє вербальну – вона – вільна – розкута – і – закохана:

 

Тарас  Малкович заперечуватиме, що він – не-не-не-не… пише про Це… Але, якщо згадати дядечка Фройда, або – теорію сублімації – то рівень лібідозної енергії, підсвідомо, у Тараса – зашкалює:

 

Олена Степаненко – Поет, якого складно не любити, не читати, не… Мені, якоюсь мірою, поталанило – ніколи не ревную і не конкурую з гарними і талановитими жінками… до яких вона належить… Оленчині тексти перебувають на межі хронотопу і античності, ліжка і бестіарію…

 

 

Вирішила і я, Ваша покірна нічниця, хоч раз не бути скромною, а залонити Вашу вагу увагу в свій виступ… Одразу попереджаю: мою еротичну поезію можна або – любити, або – ненавидіти!!! Середньопоетичного тут немає))))) Це перформанс, гумор, і – звук…

 

 

Ну, і право на останній творчий акт, надається Миколі Семенюку – Поету, що завжди виринає з тіні… а потім знову в неї пурнає, лишаючись незмінним цілодобовим еротоманом:

 

.

 

Сьогоднішня відеоероніч – була, сподіваюсь, пізнавальною і експресивною)))

.

Нарешті, Ви побачили в обличчя своїх улюблених авторів, виміряли амплітуду коливань лібідо і сублімації кожного Поета. Відчули безкінечні вібрації голосу і звуку…

 

Цілую-люблю!!! Па! Далі буде…))

 

Увага! На Ночах з «Другом Читача» не шукайте порно та непристойності – тут панують лише еротика, високе мистецтво і найчистіші фантазії!
Також н
а Ночах з «Другом Читача» суворо заборонено перебувати неповнолітнім особам!/

Щиро Ваш
нічний вартовий «Друг Читача»