Ніч із «Другом Читача»: як і з ким сексувався Гюго

Доброї ночі, улюблені, найпалкіші мої читачі!!!

Що може бути цікавішим і збудливішим за письменницьке кохання? Коли відкриваєш тінь пристойних лаштунків і заглиблюєшся у душевно-тілесні історії творчої особистості, то можеш бути шокований їх еротичною свободою, яка викликає у когось шквал обурень, у когось – захоплення, у когось – бажання зробити так само… але нікого байдужим не лишає. Хочеться зазирнути в ту щілину, де відбувається зародження почуттів, де їх зеніт і виверження!!!

Несподівані історії кохань письменників заполонили світовий простір своїми рейтингами.

Певно, часом, саме Це найбільше цікавить читачів. Навіть не художні твори, а факти з письменницького життя. Тут і Гете, і Бальзак, і Стендаль… у кожного з них – свої музи, натхнення і пригоди…

А в українській літературі – Марія Вілінська і Пантелеймон Куліш, Євген Маланюк і Наталя Лівицька-Холодна, Володимир Сосюра, Наталя Забіла…і т.д…

Сьогодні знайомимо Вас, з найкреативнішим романтиком Віктором Гюго, з його любовно-еротично-драматичними пригодами. Наприклад, для мене особисте життя літературної зірки світового масштабу було справжнім відкриттям. Ніхто не відає, наскільки ці факти  гіперболізовані, міфологізовані… але… запрошую до читання і насолоди))))

___________________________________

.

ВІКТОР ГЮГО: 9 злягань впродовж шлюбної ночі*

Літературна творчість висмоктує з геніїв не всі життєві соки. Цей факт переконливо довів Віктор Гюго, чиї сексуальні вершини не поступаються величчю вершинам мистецьким.

.

…Одружився Гюго у двадцять років, не маючи жодного сексуального досвіду. І першої ж шлюбної ночі приголомшив юну і таку саму невинну дружину дев’ятьма статевими актами поспіль. Адель Фуше така активність виснажувала, та вона марно сподівалася, що чоловік врешті-решт насититься коханням. Протрималася вона вісім років, переживши п’ять надзвичайно складних вагітностей. А потім відмовилася лягати з чоловіком у ліжко. Що тому лишалося робити?

.

1833 року, вже маючи завдяки романові «Тіні над Нотр-Дам» всесвітню славу, письменник знайомиться з двадцятишестирічною актрисою Жульєттою Друе. Ця красуня мала серед своїх коханців багатьох відомих і багатих парижан. Саме у її ліжку Гюго опанував секрети найвищого пілотажу, сформувався як неперевершений коханець, від якого жінки у буквальному розумінні втрачали голову.

.

Для Гюго було нормальним розпочати ранок з молоденькою повією, перед обідом порозважатися з якоюсь актрисою, а ввечері розділити ліжко з відомою куртизанкою. І все це було лише прелюдією до нескінченної ночі кохання з невтомною і ненаситною Жульєттою.

.

Коли актрисі виповнилося сорок років, і краса її трохи прив’яла, Гюго на певний час захопився, було, молодою аристократкою Леоні Д’Оне. Та їхній роман завершився скандалом: чоловік, найнявши поліцію, заскочив коханців у ліжку. Звинувачена у перелюбі, Леоні опинилася за гратами. Знаменитого письменника врятувало те, що він був пером. Після звільнення Леоні Гюго певний час ділив свою увагу між нею і Жульєттою порівну, та врешті віддав перевагу більш досвідченій коханці.

.

Жульєтта стала найголовнішою любов’ю його життя. Хоча вони здебільшого мешкали окремо, їхнє інтимне життя тривало півстоліття. Якщо дозволяли обставини, Гюго навідувався до неї щодня. Жульєтта зберігала вірність коханому. Впродовж їхнього знайомства вона написала до нього 1700 любовних листів. І, врешті, 11 травня 1883 року померла на його руках.

 

Але таке красиве і дещо романтичне кохання не заважало Гюго домагатися прихильності інших жінок. Сама Жульєтта нарахувала, що з 1848 по 1850 рік Гюго змінив щонайменше 200 сексуальних партнерш. Серед них траплялися й такі, які за віком могли бути онуками письменника. Одне ім’я Гюго діяло на них, неначе потужний афродізіак. Досить пригадати, що у семидесятирічному віці він спокусив двадцятидворічну доньку письменника Теофіла Готьє. Приблизно тоді він мав таємний зв’язок і з молодшою за нього удвічі Сарою Бернар.

 

Сексувався Гюго до останніх днів життя. Записи у його щоденнику свідчать, що за чотири місяці до смерті восьмидесятирічний письменник вісім разів мав секс з жінками.

 

Помер Віктор Гюго 22 травня 1885 року, переживши кохану Жульєтту на два роки.

 

Літературні анекдоти

Віктор Гюго западав на жіночу красу, але до весілля з Аделлю Фуше, яке відбулося 22 жовтня 1822 року, він не знав жінки. Попри відсутність досвіду, перша шлюбна ніч виявилася бурхливою. Історик Гі Бретон змальовує це у такій сценці:

АДЕЛЬ: – Як? Знову? Дев’ятий раз? Ти робиш свою справу надто сумлінно!

ВІКТОР: – Чоловік отримав від богів, мадам, цього ключа, яким у себе вдома він має 24 години на добу заводити свою половину.

 

Віктор Гюго не зберігав вірність ані дружині Аделі, ані постійній коханці Жульєтті. Одного разу він зраджував їм з Леоні – дружиною художника Біара.

Несподівано в квартирі, де вони кохаються, з’являється поліційний комісар з художником Біаром. Віктор, у чім мати народила, підводиться з постелі.

КОМІСАР: – І вам не сором, месьє, поставати перед нами у подобі похітливого фавна?

ВІКТОР: – Мені потрібні зовсім не ви, щоб упала моя тріумфальна арка. Гюго дістає з кишені сюртука медаль пера Франці і показує її комісарові. Той вибачається, адже пери недоторкані.

БІАР: – У цьому вбранні, месьє Гюго, ви маєте аж ніяк не респектабельний вигляд.

ВІКТОР: – Навіть у такому вбранні мені вдається залишатися великим пером.

 

_____________________________________

 

Як на мене, гіперсексуальність письменника – не є чимось незвичним, фаховим. Це – нормальний стан великого таланту. Це – поштовх до сублімування художніх творів. І вічний пошук Жінки, саме ТОЇ, невигаданої, невимріяної, а живої і природної…

 

На мегамажорному реченні ставлю на сьогодні крапочку.

Крапочку багатофункціональну і вмотивовану нашим найближчим рандеву.

 

Мій позалітературний цьом)))

Кандидат еротичних наук, міс Катарсис – Леся Мудрак

 

*Матеріал взято з журналу «Лель» (2001, №6)
Фотоілюстрації до випуску на тему «Жінка з книгою» люб’язно надані Інтернетом:)
/

Увага! На Ночах з «Другом Читача» не шукайте порно та непристойності – тут панують лише еротика, високе мистецтво і найчистіші фантазії!
Також н
а Ночах з «Другом Читача» суворо заборонено перебувати неповнолітнім особам!/

Щиро Ваш
нічний вартовий «Друг Читача»