Ніч із «Другом Читача»: літературно-еротичний екскурс

Нарешті, в найвеснянішу із ночей, з Вами знову я – міс Катарсис, кандидат еротичних наук – Леся Мудрак.

У сьогоднішню ніч пропоную зробити легкий… екскурс (чи- сексурс) в Індію. А зокрема, заглибитися у «Кама Сутру» Ватсьяяна, що зосереджена лише на головному предметі – інтимних взаєминах чоловіка й жінки у всьому їхньому багатоманітті, і відтворює досить широку ерокартину суспільного життя й побуту того часу.

Тож, найкращі мої еротодумці, одночитальники, анал-і-ти-ки, і магажанровики!!!

Запрошую до пізнання спокус від чоловіка, який жив у 5 ст. нової ери!!!

Книга складається із семи частин: 1. загальна, з викладом основних принципів; 2. про інтимні взаємини; 3. про залицяння і шлюб; 4. про обов’язки дружини; 5. про чужих дружин; 6. про гетер; 7. про збуджувальні засоби. Кожна з цих частин ділиться на дрібніші підрозділи, присвячені окремим специфічним аспектам інтимних стосунків.

Пропоную Вашій увазі кілька ерозамальовочок (в українському перекладі):

 

ВАТСЬЯЯНА
КАМА СУТРА
ЕТИКА І ПРАКТИКА КОХАННЯ

«Кама сутра» створена для блага людей, для того,
щоб навчити їх оберігати цнотливість жінок і матерів,
цей твір категорично заборонено використовувати для розбещення дівчат і жінок.
Ватсьяяна

.

СЕКСУАЛЬНІ ТИПИ ЧОЛОВІКІВ

Із сексуальної точки зору існують три основні типи чоловіків: кінський, буйволовий та заячий.
Коні мають довжину дітородного органа до дев’яти пальців (якщо рахувати поперек долоні), ненаситний сексуальний темперамент, широкі волохаті груди, довгі м’язисті руки й ноги, гучний голос. Віддають перевагу огрядним і здоровим жінкам, не цураються перелюбства та кровозмішення.
У буйволів «корінь життя» не менше шести пальців, велика голова, широкі груди й м’язисті кінцівки. Під час акту і виверження спермії вони міцно обіймають жінок. Як правило, у них груба шкіра червонуваті очні яблука, жорстокий характер і невисокий інтелект; вони накидаються на партнерку, як бугай на корову.
Щодо зайців, то вони мають статевий орган до шести пальців, їхня потенція невисока. Зовні вони дещо схожі на жінок. Ті, як правило, самі запалюють їх, спонукають до злягання.

.

СЕКСУАЛЬНІ ТИПИ ЖІНОК

Ще древньоіндійські сексологи вирізнили три типи жінок залежно від глибини піхви: лань, кобила та слониха.
У лані лице кругле, як повний місяць, чудові фізичні форми, її тіло м’яке, ніжне, наче пелюстки гірчичної квітки, шкіра гладенька, мов лотос, світла й чиста, її очі. нагадують очі газелі, груди повні, круглі й тверді, наче плоди незрілого манго. Лані мають блискучі зуби, гострий ніс та чутливі губи. У них лебедина шия з трьома природними кільцями, схожими на перламутрове намисто. Голос немовби в зозулі, хода витончена, постава граціозна. Жінки-лані мають гострий розум, сплять і їдять не дуже багато. Піхва у них нагадує розпукнений пуп’янок лотоса, а виділення пахнуть, немов пилок лілії. Вони найприємніші в сексуальному відношенні. Додамо: такі жінки. люблять молитись у храмі та спілкуватися з освіченими брахманами.
Кобили – не товсті й не тонкі жінки. У них довгі ноги й товста сідниця, чудова комплекція, високий, але не широкий лоб. їхні обійми палкі, а поцілунки міцні. Вони швидко ходять, люблять червоні квіти та одяг. Зовнішні статеві органи у жінок цього типу припухлі, покриті густим волоссям, піхва при вході жорстка, а витоки з неї солоні на смак. Коли кобила збуджена, важко вгамувати її жагу. Вона б’є й щипає партнера під час акту.

Слоновий тип жінок відрізняється огрядністю. У них повні губи, товста коротка шия, дещо криві пальці, руде волосся, хрипкий низький голос. Вони люблять добре випити й поїсти. Виділення з піхви мають різкий неприємний запах, ці жінки завжди готові наситити свою жагу будь з ким. Саме ними найчастіше поповнюються лави повій. Лише кінський тип чоловіків повинен одружуватися на жінках слонового типу.

ВІСІМ КАТЕГОРІЙ ЖІНОК

Спершу назвемо їх: божественні, демонічні, славетні, гандхарви, або жінки-співачки, жінки-гадюки, ослиці, жінки мавп’ячої категорії та жінки-ворони. І додамо ось що.

Божественні жінки – доброзичливі, великодушні, милосердні. Вони мало їдять і п’ють, приносять щастя чоловікам.

У натурі демонічної жінки – хитрість, підступність. При ній чахне господарство, вона завдає зла іншим. Зовні така жінка неприємна, вульгарна за поводженням і звичками. Жінка-демон надзвичайно любить насолоди, у неї червонуваті очі, а руки й ноги гарячі, навіть пекучі, їй подобаються гострі страви та непристойності.

Жінки славетної категорії люблять вино та м’ясні страви, вони дуже пристрасні, нестримні в бажаннях, мають виразні груди, легко віддаються за спокусу та гроші. У таких жінок комплекція нагадує квітку чампака (дерево Місhelia chamрака).

Жінки-співачки кохаються на музиці та квітах. Люблять делікатеси, спокійне життя; їм подобається кепкувати над іншими, вишукано одягатися, вони мають прекрасну фігуру.

Жінки, що становлять категорію гадюк, мають неспокійні очі й такий же розум, спритну вдачу; вони кохаються в неробстві, вередливі, з підозрою ставляться до інших.

Жінки-ослиці переважно істоти з неглибоким розумом, у діях нелогічні, завжди конфузяться і червоніють. Вони багато їдять, сплять, охочі до сексуальних насолод.

Жінки мавп’ячої натури фліртують і непостійні в коханні.

Жінки-ворони надзвичайно хитрі, вони ніколи не довіряють іншим, мають гострий розум, енергійні, меткі.


ТИПИ ПОВІЙ

Існує три типи повій (наїк): служниці, жінки, котрі двічі були заміжніми, та професійні повії. Індійський сексолог Гонікапутра назвав і четвертий тип повій, які входять у статеві зв’язки з чоловіками в особливих випадках. Подібні випадки бувають, коли чоловіки діють, розмірковуючи таким чином:

– ця жінка знає, чого вона хоче, вже належала багатьом іншим і заслуговує того, щоб ставитися до неї, як до повії; заволодію нею, хоч вона і з вищої касти, це не, порушить законів дхарми;

або ж так:

– ця жінка була двічі заміжня, належала ще багатьом, тому немає ніяких перешкод і на моєму шляху до неї;

або ж так:

– ця жінка заволоділа серцем свого великого і могутнього чоловіка, який у неї під каблуком; її чоловік має своїм другом мого ворога; і коли заволодію нею, то завдяки її чоловікові здолаю свого ворога;

або ж так:

– ця жінка зможе вплинути на свого чоловіка і допомогти мені, хоч тепер він і зневажає мене;

або ж так:

– ця жінка стане моїм другом і допоможе мені принести користь моїм друзям, здолати недругів і досягти бажаної мети;

або ж так:

– я заволодію цією жінкою, і з її допомогою стану власником багатства її чоловіка;

або ж так:

– мої стосунки з цією жінкою не пов’язані з небезпекою, вони принесуть мені багатство, якого я так прагну за своєї бідності; ось чому стосунки з цією жінкою дозволяють мені заволодіти її багатствами без труднощів;

або ж так:

– чоловік цієї жінки силоміць заволодів моїми дружинами; покохавши його дружину і заволодівши нею, я зможу помститися йому за моїх скривджених дружин;

або ж так:

– завдяки цій жінці я знищу ворога свого повелителя, – ворога, що користується її прихильністю, а я одержав наказ раджі знищити його;

або ж так:

– жінка, котру кохаю, перебуває під владою цієї жінки, якою можу скористатися, щоб поєднатися з коханою;
або ж так:

– ця жінка, з якою я злягаю, приведе до мене оту іншу, що володіє багатством і красою, алe перебуває під владою іншого чоловіка:

або ж, зрештою, чоловіки міркують так:

– мій ворог-друг чоловіка цієї жінки; зроблю все, аби він захопився нею, і відтак посію ненависть між ворогом та чоловіком цієї жінки.

За таких чи подібних причин чоловіки можуть прагнути чужих жінок. Нагадаймо лише, що це прагнення дозволяється тільки в особливих випадках, а не для задоволення тривіальної сексуальної потреби.

Чоловіки! Бережіться зв’язків з такими жінками: прокаженими, сновидами; з тими, хто розголошує таємниці; з надміру світлошкірою і надміру темношкірою; з жінкою, яка прилюдно висловлює свою жагу любовної близькості; з жінкою, яка має неприємний запах; з близькою родичкою, з коханою друга; з жінкою-аскетом; з жінкою родича, друга, вченого брахмана і раджі…
Ми сказали тут про друга. Але кого можна рахувати у цих поважних лавах?

Друзями вважаються:
– ті, хто грався з тобою в пилюці, тобто знайомий тобі з дитинства:
– ті, що зв’язані з тобою обіцянкою;
– ті, хто займає таке ж соціальне становище, як і ти, хто володіє майном, рівним твоєму;
– ті, хто вчиться;
– ті, хто обізнаний з твоїми таємницями і помилками в житті і чиї таємниці й помилки знаєш ти сам;
– діти твоєї годувальниці;
– ті, хто народився разом з тобою;
– друзі сім’ї.

Друзі повинні говорити правду, не зраджувати, не мінятися з часом, підтримувати твої наміри, не бути пожадливими, не коритися іншим, не оголошувати чужих таємниць.
Учений Чараяна пояснює, що громадяни обирають собі друзів із тих чоловіків, які належать до прачок*, цирюльників, пастухів, квітникарів, аптекарів, торговців бетелевим листям, утримувачів корчми, жебраків, святих, а також із жінок вищезгаданих чоловіків.
Посередники між чоловіком та жінкою мусять відзначатися: майстерністю у своїх с”правах, мужністю; знати наміри тих, з ким вони мають контактувати; знати те, що
кажуть або роблять інші; володіти гарними манерами; знати час і місце для виконання різних доручень; бути спритними, швидко орієнтуватися в ситуації і вміти гідно вийти з неї.
Цей розділ закінчимо такими словами: “Той, хто спритний і розумний, хто завжди оточений друзями, знає наміри й прагнення інших, зможе досить легко заволодіти навіть тією жінкою, яка здається неприступною”.

* В Індії прачки переважно чоловіки з касти “добі”.

 

ПРО КУРТИЗАНОК

Вступаючи в інтимні зв’язки, куртизанка одержує сексуальну насолоду й матеріальну підтримку партнера. Якщо вона віддається за велінням серця, то це природно. Якщо-заради грошей, то такі стосунки штучні, вимушені. Але й тут куртизанка має поводитися так, буцімто це і є справжня любов, бо чоловік обирає ту жінку, котра викликає його довір’я. Віддаючись, вона не повинна виявляти пожадливість і обкрадати чоловіка.
Звичайно куртизанка очікує клієнта біля своєї оселі. Вона не муляє очі перехожим, та чоловіки, що шукають насолод, досить швидко помітять її. Куртизанка дружить з тим, хто може допомогти їй мати постійних клієнтів, а також тоді, коли вона лишається без грошей або потребує захисту від грабіжників.
Найчастіше клієнтами куртизанок стають стражники міста, дрібні судові чиновники, астрологи, ділові люди, наставники у 64 видах мистецтв, нероби, продавці квітів, парфумів та алкоголю, чоловіки-прачки, цирульники й жебраки, інші представники подібних професій.
Щоб мати значні грошові суми за свої послуги, куртизанка повинна вступати в сексуальні зв’язки з чоловіком, який має гарантований доход; хто молодий і не обтяжений життєвими клопотами; хто наближений до раджі й легко здобуває значні кошти для існування; хто вдатний у справах; хто щедрий і самолюбний; хто, будучи євнухом, хоче відчути себе чоловіком; хто благородний; хто має вплив при дворі володаря; хто багатий і пишається цим; хто незалежний від старших; хто єдиний спадкоємець у родині; хто веде життя аскета і час від часу має потребу в насолодах; хто сміливий і мужній; хто лікує раджу; хто раніше був у близьких стосунках з цією куртизанкою.
Чудовими сексуальними партнерами можуть бути чоловіки освічені, з гарними манерами, а також поети, вмілі оповідачі, енергійні, обізнані з мистецтвом люди; передбачливі, доброзичливі; ті, що люблять своїх батьків, друзів; здорові, стрункі, байдужі до алкоголю; чоловіки, спроможні подарувати жінці сексуальні насолоди;невтомні, товариські люди, котрі легко завойовують жінок, але без жалю розлучаються з ними; матеріально незалежні чоловіки.

Тепер – про тих, з ким куртизанки не повинні підтримувати інтимних стосунків. Це сухотні й узагалі хворобливі на вигляд чоловіки, а також ті, що мають неприємний запах з рота; чоловіки, котрі віддані своїм дружинам; підозрілі, грубі, жадібні та жорстокі; чоловіки, схильні до чорної магії; котрі не піклуються про свою репутацію і котрих легко підкупити; надміру боязкі чоловіки.

Древні індійські автори зазначали, що куртизанками стають з різних причин. Серед них такі: нещасливе кохання, пожадливість, прагнення до насолод, бажання помститися комусь, зацікавленість у постійних сексуальних контактах з чоловіками, прагнення мати друга, ейфорія від того, що вона подобається багатьом, романтичний, схильний до авантюр характер, прагнення позбутися згадок про нещасливе кохання.
На завершення скажемо ось що. Здатність до фізичної любові пов’язана зі здоров’ям людини. Існує чимало рецептів для підтримання здорової чоловічої потенції. Ці рецепти, розроблені медициною, описані у древніх манускриптах. Слід пам’ятати, що ні в якому разі не варто користуватися непевними та неперевіреними засобами, котрі можуть завдати шкоди організмові.
Ця книга віддзеркалює досвід древніх авторів Індії у галузі сексуальних стосунків. “Кама сутра” створена на грунті праць Бабграв’ї та інших учених, які розробили свої принципи та правила у злагоді зі священними писаннями індуїзму для блага людей. Той, хто осягне основи “Кама сутри”, дхарми й артхи зможе володіти своїми почуттями та пристрастями, він ніколи не опиниться рабом ницих інстинктів і досягне успіхів у житті.

 

Переклад Віталія ФУРНІКИ

 

Ось і добігла до найвищої точки наша спільна локалізовано-еротизована ніч!!!

 

Як писала Галина Пагутяк: «Так само стріла, пронизуючи горло, серце і очі чоловіків та жінок, має єдину мету — досягти недосяжного.»

Що ми з Вами, мої любі, намагаємось зробити.

 

Сподіваюсь, Вам було соооооолоооооодкооооооооооо???мені – тежжжжжж!!!

Пізнаваймо себе через себе, через тіло і літературу!!! Цьом!

 

(окрема вдячність сайту «Дотик словом»)

 

Фотоілюстрації до випуску люб’язно надані Інтернетом:)/

 

Увага! На Ночах з «Другом Читача» не шукайте порно та непристойності – тут панують лише еротика, високе мистецтво і найчистіші фантазії!
Також н
а Ночах з «Другом Читача» суворо заборонено перебувати неповнолітнім особам!/

Щиро Ваш
нічний вартовий «Друг Читача»