Що читають українські зірки

 

Які книжки люблять читати наші зірки? Гарне запитання.

 

Ані Лорак захопилася притчами

Співачка читає книгу канадського письменника і бізнес-тренера Робіна Шарма «Монах, який продав свій “Феррарі”.

– Я захоплююся популярної психологією, філософією і вважаю, що цю книгу повинна прочитати кожна людина, – ділиться зірка. – У ній розповідається про історію багатого адвоката, якому довелося пережити духовну кризу. Занурення в древню культуру змінює його, він відкриває для себе новий світ, вчиться жити справжнім, берегти час, мислити позитивно. Я вважаю книги Робіна Шарма дуже надихаючими і всім раджу познайомитися з ними.

Потап прищеплює синові любов до книжок

– На читання часу катастрофічно не вистачає, я частіше сам пишу – тексти майбутніх хітів або сценарії кліпів, – говорить продюсер і шоумен Потап. – Але нещодавно із задоволенням прочитав кілька книг Дейла Карнегі, часто перечитую класику, особливо історичні романи. При першій же нагоді вдома читаю синові Андрійкові гарні дитячі казки.

Лобода любить твори про сильних духом

– Зараз я читаю “Подорож додому” Крайона (Крайон – безтілесний дух, вигаданий письменником Лі Керроллом, зразок езотеричної літератури. – Авт.), – Говорить співачка. – Мені подобається шукати відповіді на питання про сенс життя, про бога і присутність потойбічної сили в нашому житті. А ще приваблює те, що в книгах Крайона захоплююча форма розповіді і герої, що володіють сильними характерами і духом.

Олег Скрипка віддає перевагу класикам

– У відпустці я прочитав одну книгу, але гідну, – розповідає Олег Скрипка. – Це “Майстер і Маргарита” в прекрасному українському перекладі Юрія Некрутенко. Мені цю книгу подарували друзі. Я спочатку поставився до неї з побоюванням – ви знаєте, всі, хто до цього роману мають стосунок, зазнають невдачі. Але виявилося, що все чудово! Переклад вигадливий, віртуозний. Дуже багато цікавих коментарів, видно, що автор перекладу вивчив роман досконально. Так що всім рекомендую.

Співачка Джамала паралельно читає дві книги

– Перша – це “Тріумфальна арка” Еріха Марії Ремарка. Її мені подарувала Ната з групи Tomato Jaws зі словами: “Прочитай обов’язково, головна героїня дуже на тебе схожа”. Звичайно, я була заінтригована. Книга дуже важка, гарного настрою не додає, але мені подобається. Хоча, я вважаю, героїня на мене абсолютно не схожа.

Друга книга – це “Моє життя в мистецтві” Станіславського. Почала читати, щоб самій розібратися в цьому феномені. З одного боку, Станіславський створив унікальну систему, за допомогою якої вивчилися тисячі акторів. З іншого – сам не зміг процвітати в цьому амплуа, залишившись теоретиком акторського мистецтва.

Mv.org.ua