Що читають голівудські зірки

Дійсно, цікаве питання.

Анджеліна Джолі. «Влад Цепеш. У пошуках реального Дракули» М. Дж. Троу. До свого захоплення благодійністю і дітонародженням, Анжеліна була відома як бунтарка і темний фрік Голлівуду. Так що, вибір практично не дивує. І хоча життя найвідомішої голлівудської красуні з тих пір сильно змінилася, але мабуть, прочитати щось більш вражаюче їй поки не вдалося. Заздримо Анджеліні – у неї ще стільки цікавого попереду.

Наталі Портман. «Щоденник Анни Франк» А.Франк. Вибір актриси зрозумілий, вона знялася у фільмі з однойменною назвою. Їй довелося не просто прочитати, а прожити цю страшну історію про молоду дівчину, що рятується від нацистів. У зв’язку з цим закрадається підозра, що читає Наталі тільки «по роботі».

 

Кетрін Зета-Джонс. «Великий Гетсбі» Ф.Скотта Фітцджеральда. Ми запідозрили Кетрін в тому ж гріху – але ні, вона не знімалася у фільмі 3D 2012 року. Хвалимо актрису, яка є освіченою і розумною жінкою за вибір одного з найкращих романів 20 століття.

 

Ніколь Кідман. «Хроніки Нарнії» К.С.Льюіса. Мабуть, знявшись у фільмі «Золотий компас», Ніколь перейнялася любов’ю до дитячого фентезі.

 

Кейт Вінслет. «Тереза ​​Ракен» Еміля Золя. Класика жанру: любов, вбивство, несподіванки, як, втім несподіванкою є і вибір голлівудської актриси. Сьогодні читати Золя буде далеко не кожен.

 

Дензел Вашингтон. «Сіддхартха» Германа Гессе. Герой повісті – один з просвітлених. Ця класична книга наставить вас на духовний шлях практично так само, як прочитання автентичних буддистських книг. Автор – лауреат Нобелівської премії, а, значить, ми можемо сказати пану Вашингтону – молодець, хороший вибір.

 

Алек Болдуїн. «Убити пересмішника» Харпер Лі. Можливо, ця книга чіпає актора тому, що він сам житель півдня і знає про несправедливість і расові забобони не тільки з книг.
Уілл Сміт. «Алхімік» Пауло Коельо. Актор не оригінальний, Коельо надихає і багатьох наших співвітчизників. Принаймні, Сміт не знімався в однойменному фільмі, а значить читав книгу просто так.

 

Мел Гібсон. «451 градус за Фаренгейтом» Рея Бредбері. Якісна класична фантастика, хороший вибір. Бентежить тільки, що Гібсону 56 років …

 

Кевін Спейсі. «Листи до молодого поетаі» Райнера Марії Рільке. Це невеликий за обсягом трві, проте глибоко емоційний. З усього великого листування Рільке ці листи завоювали найбільшу популярність, у них немає нічого особистого, приватного; Рільке пише про поезію, про природу поетичної творчості, про іронію, про самотність, про любов … Спейсі демонструє хороший смак і освіченість.
Wikers