Ніч із «Другом Читача»: книжки-фріки «про це»

Вітаємо вас, дорогі читачі! Останні випуски нашої рубрики вам чимало доводилося читати. Зовсім нещодавно ви мали змогу ознайомитися з відвертою інтимною лірикою наших класиків, прочитали еротичну поему-скандал 1921 року Валер’яна Поліщука «Онан», розгадували еротичні народні загадки. Сьогодні ж ми вирішили дати вам трохи перепочити. Тому підготували цікавий наочний матеріал, а саме – підбірку дивацьких книжок «про це». У процесі пошуку таких ми виявили, що японцям Камасутри замало, тому вони мають свою власну національну інструкцію, дуже дотепну, як на нас. Дізналися, що існують еротичні книги для сліпих. А також знайшли оригінальні приклади сексуального виховання у дитячих книгах. Тому ласкаво просимо до обговорення цих книжкових «унікумів». І якщо ви бачили щось подібне – діліться з нами. Активні читачі рубрики «Ніч із «Другом Читача» будуть відзначені:)

Наступного тижня ми зустрінемося вже навесні:)
Солодких снів!

.

Ось такий секс-путівник був виданий у Японії у 1960-1970 рр. Така книжка проводить закоханих читачів від того, як триматися за руки, і аж до інструкцій з поведінки у ліжку.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Наступна дивина – книга Tactile Mind. Видання містить на кожній сторінці 3D зображення еротичного характеру. Виготовлення кожної такої мікроскульптури займає близько 50 годин. Тому вартість  видання є достатньо високою – 225 канадських доларів. Усього у книзі 17 ілюстрацій. Під кожним зображенням є підпис, зроблений абеткою Брайля. Авторка цього видання говорить, що покупають її книгу не лише сліпі, але й зрячі, що оцінюють це видання як твір мистецтва.

.

.

.

.

/.

Дитячі книги «про це» – сама по собі пікантна тема. Тут треба мати неабияку майстерність, щоб пояснити дитині про основи життя на Землі, так би мовити. Чи впоралися із цим нелегким завданням автори двох наступних видань з серії «Звідки беруться діти?», вирішувати вам:)

./

/

/

/

.

.

.

.

.

.

До наступної ночі з «Другом Читача»!

Наступної п’ятниці буде ще цікавіше – обіцяємо!:)

.
Увага! На Ночах з «Другом Читача» не шукайте порно та непристойності – тут панують лише еротика, високе мистецтво і найчистіші фантазії!
Також на Ночах з «Другом Читача» суворо заборонено перебувати неповнолітнім особам!


/

Щиро Ваш
 нічний вартовий «Друг Читача»