Сумнівні дитячі книжечки

Сучасні діти читають мало, це факт. Але все-таки один плюс від цього є – вони не зможуть прочитати ці дивні і зовсім не дитячі сучасні книги.

 

Без перебільшення, сімейна ідилія розгортається на сторінках книги «Нова батькова дружина, яку звуть Роберт». Про це дивовижне видання відомо, що головна його мета – звести до мінімуму можливі психічні травми дітей, якщо хтось із батьків вступив в одностатевий шлюб.

 

Соціальна драма для дітей «Тато п’є, бо ти плачеш», написана групою американських психіатрів, як дохідливе пояснення алкоголізму в родині.

 

Сам собі психолог: «Істерика як вірний засіб одержати те, що ти хочеш». Якщо ваша дитина варта титулу «Король істерик», він напевно таємно від вас ознайомився з цим посібником. Щоб його заспокоїти, пропонуємо вам читати йому перед сном наступну книгу.

Колискові пішли в минуле. Радимо звернути увагу на шедеври під назвою «Твої нічні кошмари – не що інше, як реальність» і «Людина на Місяці насправді – сатана». Спокійний сон і світле майбутнє Андреаса Брейвіка гарантовані.

У якому віці дитина повинна дізнатися правду про наркотики? Автори дитячої книги «Це просто травичка!» Вважають, що з 3 до 5 років. Книга оповідає про те, як одного разу вночі маленька дівчинка, відчувши дивний запах, відправилася в кімнату батьків, де вони курили марихуану. Наступного дня мама влаштувала дитині справжню екскурсію, щоб наочно пояснити, що таке наркотики і чому дітям ні в якому разі не можна їх пробувати. Не ходіть, діти, в Африку гуляти!

 

 

 

Творіння американських казкарів під назвою «Де б ти хотів бути похований?» розповідає про єгипетські піраміди, грецькі мавзолї та інші поховання. В анотації сказано, що книжка написана доступною і захоплюючою мовою і рекомендована дітям з 5 років.

Ще одна соціальна драма «Речі, які є у дітей багатих батьків, і які ти ніколи не отримаєш». Виховний ефект цього твору очевидний.

Керівництво для бажаючих позбавити своїх дітей від зайвої ваги «Хлопчик, який помер, тому що з’їв всі овочі». На щастя, книга не рекомендована Національної книжкової асоціацією США.

Наступна книга – витвір Савелія Різовского «Як цар пішов у дівчатки» – розповідає дітям про те, як легко і просто глава держави може скласти повноваження і «піти в дівчатки».

 

Книга з дитячими віршами, що оспівують користь коноплі, «Конопель-Конопелька» сподобається любителям старовини, бо є раритетним виданням 1926 року (!). Ех, добре жилося в ті часи: виходиш на поле, та всюди конопля … Про це і розповідається в поетичній формі на всіх 27 сторінках книги.

 

 

І наостанок цікава сторінка з американської розмальовки «Біблія для дітей» – Ісус і Динозавр. «Хоча ми знаємо, що динозаври пережили Великий потоп (на ковчегу Ноя), ми не знаємо, чи їздив на них Ісус. Але, напевно, їздив!». Нижче наводяться поради по кольорах.

Аdme.ru