Ґаджети для книжкового читання (ФОТО)

В еру смартфонів, планшетів та електронних книг читання у звичному вигляді потроху стає старомодним і не популярним. Якщо у людини є планшет, то з ним вона повсюди, з ним вона читає, працює, відпочиває і навіть спить. Для таких високотехнологічних іграшок люди придумали купу додаткових пристроїв та програм, які мають назви ґаджети (з англ. gadget – пристрій), т. зв. периферійні пристрої, що виконують обмежене коло завдань, підключившись до більш складних – комп’ютерів, смартфонів та ін. Виникнення ґаджетів можна порівняти з одягом і прикрасами для людей. Ніби вони й непотрібні, але ж з ними так багато можливостей:)

Але прихильникам читання паперових книжок не варто засмучуватися. Такі самі ґаджети вигадуються дизайнерами і технологами і для них, щоб зробити класичне читання комфортним та зручним за різних умов. З деякими із них ми вас сьогодні і ознайомимо..

Чи не найпершими ґаджетами для книжок були закладинки. Вони і зараз користуються популярністю у читачів. Деякі є справжніми шедеврами хенд-мейду: їх вишивають, клеять, валяють, вирізьблюють. Є й такі, що мають нову функцію – не лише закладати сторінку, а й відмічати рядок, на якому читання призупинилося!

Вигадали й автоматичний сторінкотримач. На вигляд – як скріпка.

 .

Доволі зручним є пристрій Thumbthing (з англ. thumb – великий палець). Саме на великий палець надягаєтсья ця штуковина, яка непогано тримає розворот книги.

.

Якщо вже мова зайшла не лише про закладання сторінок, а й про тримання книг, то розглянемо і цю нішу ґаджетів. Пристрій Paperback Caddy пропонує нам читання “вільні руки”!

.

Книготримач – для любителів природних матеріалів.

 .

А це вже для любителів повного релаксу:)

..

.

Той, хто любить читати, лежачи у ванні, полюбляє це робити і в улюбленому кріслі. І щоб біля крісла була отака шуковина під назвою Flexible Studying Valet. Утримує книгу до 2 кг і трансформується.

.

Читати зручно і лежачи на животі, вважають вигадники книжкових гаджетів. Ось така підставка буде зручна і для роботи за ноутбуком і для гортання сторінок улюбленої книжки чи журналу.

.

А коли така підставка ще й світиться, то у темряві зовсім нестрашно і можна почитати якусь казочку на ніч.

.

Для читання в темряві теж вигадуються чимало корисних пристроїв. Нащо тримати ліхтарик? Якщо його можна вмонтувати в окуляри?

.

Ліхтарик, що також не треба тримати. Він собі лежить на книжці і підсвічує частину тексту.

.
Напротивагу темряві – є сонце, яке інколи не дуже добре впливає на папір з друкованим текстом. Для цього винахідники дивопристроїв розробили спеціальну парасольку, з якою можна легко вийти на пляж почитати.

 

Друг Читача