Відеоантологія «Римовані міста»: Сергій Жадан, Галина Бабак, Валентина Гальянова, Діана Дмитрів та Максим Едель

 

Пропонуємо вам зазирнути на сторінки першої в Україні відеоантології поезії “Римовані міста”, яка ще не завершена, але за планами упорядників міститиме 200 кліпів поетів та поеток, які увійшли в літературу після 1991 року. У результаті відеоантологія охоплюватиме 20 міст України. Більше про цей проект розказазує Олег Коцарев, поет та один із упорядників «Римованих міст” :

Ідея «Римованих міст» належить Ростиславу Семківу. Він абсолютно правильно вирішив, що в Україні має бути такий собі інтернет-архів відеозаписів того, як сучасні українські поети читають свої вірші… Ідея проста: зібрати відеозаписи українських поетів, які дебютували після 1991 року та десь друкувалися. Потім ці ролики з’являються на YouTube, у Facebook, в інших соціальних мережах, а також на окремому сайті «Римовані міста». Це перший такий проект в Україні. Завдяки йому не лише сьогоднішні любителі поезії зможуть побачити записи улюблених авторів – через десятки років можна буде подивитися, як читалися ті чи інші вірші, як виглядали поети. Знімає все прозаїк Олег Шинкаренко – це забезпечує трохи відсторонений, незаангажований погляд на поезію. Я організовую зв’язок з літературними середовищами різних міст. Ми вже провели зйомки в сімнадцяти містах. Продовжуємо знімати в інших регіонах, плюс проводимо презентації «Римованих міст».

Пропонуємо читачам і глядачам «Друга читача» познайомитися з вибраними сторінками відеоантології «Римовані міста».

 

 

 

 

 

 

 

Відеоантологію “Римовані міста” створила ініціативна група молодих поетів та поеток за сприяння МБФ “Смолоскип” та Фонду Рината Ахметова “Розвиток України” (програма “і3: ідея – імпульс – інновація”).

Офіційний сайт відеоантології “Римовані міста”- Rymamista.org.ua

Друг читача