Ніч з «Другом Читача»: чоловіки теж віддаються читанНЮ (ФОТО)

Ви – тут! І ми – тут. Значить, рубрика Ніч з «Другом Читача» недаремно працює у неробочий час!

Після випуску про бурлескний літературний салон «Оголені дівочі читання» наші шановні читачки почали штурмувати редакцію запитаннями про те, чи будуть представлені на Ночах з «Другом Читача» чоловічі читання? Мовляв, що ж за дискримінація така?!:) Тому «Друг Читача» як ресурс, для якого рівність між читачами – святе, підготував підбірку суто чоловічих читань – десь напівоголених, десь зовсім. О які тіла! Які м’язи! Ще й читають! Мрія – та й годі!

Увага! На Ночах з «Другом Читача» не шукайте порно та непристойності – тут панують лише еротика, високе мистецтво і найчистіші фантазії!
Також н
а Ночах з «Другом Читача» суворо заборонено перебувати неповнолітнім особам! .

Дорогі наші читачі, а особливо – читачки, приємного вам перегляду! Довго не засиджуйтеся! Гарних вихідних!:)

.

Чоловіки читають менше за жінок. Такого висновку дійшов британський письменник Ян Мак Еван після свого  експерименту. «Якщо жінки перестануть читати, література помре», – такий вердикт виніс письменник після свого невеличкого дослідження.
Тож коли все-таки чоловіки читають, вони роблять це особливо гарно. Інколи так – з голим торсом у шапці та на драбині.

.

The Telegraph стверджує, що чоловіки вдвічі частіше за жінок брешуть на першому побаченні про книги, що вони ніби-то прочитали, щоб справити гарне враження на жінку. Дівчата, їм є, що приховувати! Виводьте їх на чисту воду:)

.

У продовження теми про брехунів-читачів. Те саме дослідження, проведене у Британії в рамках Національного року читання, інформує про те, читання чого саме найбільше справляє враження на перших побаченнях. Отже, топ-10, щоб справити враження на жінку: 1) автобіографія Нельсона Мандели «Довгий шлях до свободи», 2) Шекспір, 3) кулінарні книги, 4) поезія, 5) тексти пісень, 6) новинні сайти, 7) текстові повідомлення,8) електронні листи, 9) Financial Times, 10) Facebook. І те, що справляє враження на чоловіків: 1) новинні сайти, 2) Шекспір, 3) тексти пісень, 4) кулінарні книги, 5) поезія, 6) автобіографія Нельсона Мандели, 7) Джейн Остін,8) Facebook / Myspace, 9) релігійні тексти, 10) Financial Times.
Ось така вона статева політика – палкА:)

.

Плавно перенесемося з Британії у Францію. Філолог Алла Ярхо у своїй статті «Французи та читання» стверджує, що читання жінок відрізняється від читання чоловіків: «У перших популярність має белетристика – як французька, так і світова. Чималий інтерес до мультикультуралізму. …У читанні чоловіків переважають детективи та наукова фантастика; люди з невисоким рівнем освіти віддають перевагу белетризованим історичним біографіям».

.

Здається, що ви зараз пропускаєте ці абзаци, щоб побільше надивитися на цих красунчиків. І правильно! Годі розумних слів – давайте споглядати, як читає сильна половина людства.  Змусьте і ви своїх аполлонів читати!:)

.

.

.

.

.

.

.

.

Під час підготовки цього матеріалу «Друг Читача» виявив, що чоловіки люблять читати не лише на самоті, а й у чоловічій компанії…

.

… і навіть при цьому креативити!

.

Ну читають не лише фотомоделі, а й цілком звичайні непублічні чоловіки. Ось так – на улюбленому ліжечку чи софі:)

.

.

.

То хто сказав, що читання – це не сексуально?:)

.

До наступної ночі з «Другом Читача»!

Наступної п’ятниці буде ще цікавіше – обіцяємо!:)

/

Щиро Ваш
нічний вартовий «Друг Читача»