Мапа світу фантастики: Плаский Світ сера Террі Пратчетта

Представляємо вашій увазі зібрання мап Плаского Світу, придуманого письменником сером Террі Пратчеттом.
Плаский Світ розташований на спинах чотирьох слонів, яких тримає гігантська черепаха.
Цей світ населений різними расами: тролі, гноми, ельфи, големи, вампіри, перевертні, зомбі – усі вони не просто співіснують у цьому світі, але й борються за свої права і рівність при працевлаштуванні.

Атлас Плаского Світу, намальований Стівеном Плейером, під керівництвом Террі Пратчетта і Стівена Бріггса.

 

Мапа супроводжується невеликими есе, у яких описується життя і відкриття найзнаменитіших мандрівників і Дискографія Плаского Світу. На карту нанесені всі географічні локації, коли-небудь згадані в книгах циклу Плаского Світу, аж до книги «Цікаві часи». Мапу розробляв Стівен Бріггс, використовуючи не тільки всі опубліковані книги про Плаский Світ, але також чернетки, начерки та нотатки, надані йому Террі Пратчеттом.

Загальна мапа Плаского Світу

«Обитель Смерті», мапа володінь Смерті, придумана Террі Пратчеттом і намальована Полом Кідбі. Четверта мапа із серії карт вигаданого всесвіту Плаского Світу.

Кожен має потребу в місці, де він міг би спокійно відпочити після турбот робочого дня. Кожен, у тому числі і пан Смерть, який створив у просторі між світами свої власні володіння.

Його будинок, створений за зразком заміських особняків, оточений золотими пшеничними полями, за якими на горизонті височіють гори. При будинку є сад з фруктовими деревами, поле для гольфу, лабіринт, ставок з скелетоподібними рибками і пасіка з вуликами і бджолами, які дають мед чорного кольору.
Простір усередині будинку більший, ніж це здається зовні. Серце будинку – бібліотека, де зберігаються книги з життєписами всіх живучих або раніше існуючих істот.

«Путівник по Ланкре» – географічна мапа Ланкре, намальована Полом Кідбі, під керівництвом Террі Пратчетта і Стівена Бріггса.

«Вулиці Анк-морпорка» – путівник по величезному місту Плаского Світу.

Новости литературы