Фотоконкурс «Не шкодуй часу на книжку!»: вимагаємо креативу!

Так-так! Це знов ми! Фотоконкурс від «Друга Читача» «Не шкодуй часу на книжку!» триває! Ну що можна сказати про третій тиждень нашого конкурсу?! Все пречудово! Наші учасники читають! Лежачи на дивані, присмоктуючи цигарку, сидячи на валізках у дорозі… Читають у полях, на горщиках, на відпочинку, на роботі,  у метро, на деревах, на книжкових полицях, навіть під час Євро та біля синагоги!.. Читають малі та дорослі, батьки і бабусі – та що там казати! – навіть тварини люблять поніжитися біля книжечок! Але нам все мало! Ми хочемо ще більше, ми вимагаємо від вас креативу! Читанням, любов`ю до книги треба заразити. Це має бути тотальний вірус! Саме так! Невиліковна хвороба читання!:) Ось така наша мета. Подивимось, що з нашим прагненням буде. Сподіваємося, що і ви захворієте книгоманією разом з нами!

Нагадуємо, що конкурс триватиме до 15 серпня. Чекаємо на ваші креативні фотографії! Дивіться щосереди на нашому сайті фото учасників.

Хочеться зробити маленький ліричний відступ. Для нашої редакції приємно отримувати не лише ваші роботи, а й листи, що супроводжують фото. Ось одне з них:

«Доброго дня! Хочу надіслати фото своєї донечки на конкурс «Не шкодуй часу на книжку». Вона читає з 4 років, дуже любить книжки, весь час ходимо до бібліотек і купуємо їй книжечки. І взагалі вона мріє стати письменницею і постійно пише вірші і розповіді». (Ангеліна Полісученко, 7 з половиною років, перейшла у третій клас. Мама – Анна Юріївна Полісученко)
І як вам? Чудово, коли діти хочуть стати письменниками! Хороші новини… А зараз час знайомитися з двадцяткою наших конкурсантів, які проявили себе за третій тиждень фотоконкурсу «Не шкодуй часу на книжку!». І придивіться уважніше до Ангелінки! Хтозна:)


.

Олекса Губський. ЩАС!

.

Інна Наливайко. З книжкою в дорогу! 

.

Марія Хімич. І чим я гірша тата? Я теж умію какати Й філософів читати!

 

Юрій Шушкевич. Польові читання

 Галина Іванцова. Коли мама – юрист, або Читання на перспективу!

.

 

 Надія Яшан. Джексон разом зі мною здавав сесію!

.

Віталій Сокур. Бабусині казки

.

 

Ольга Деркачова. Пріоритети

.

 

 Пан О. Дорожинський. Книгарі всього світу, єднаймось!

.


Сергій Огородник

.

 Тетяна Нестерова. Так добре, обійнявши татка, послухати казку перед сном!

.

Надія Кіндрись. Машину мені помиють, а я почитаю

.

Ангеліна Полісученко. Крісло-гойдалка, Ведмедик і улюблена книжка – що ще потрібно для повного щастя?

 .

 

 Валентина Саванюк. Ромашкове читання

.

 

Любов Приємська. Ми завжди разом, а книга поруч з нами

.

 

Вікторія Романчук

.

 

  Ірина Тарадименко. Отут вже точно ніхто не завадить дочитати до кінця...

.

 

Дарина Шубіна. Альтернативний затишний варіант для тих, хто намагається бути оригінальним або не може знайти собі місце…

 .

   Марина Васильєва. А цей Шолом-Алейхем таки щось шарить

.

Тетяна Пилипець. Маємо таку студентку, що під час Євро у Львові читала вголос туристам твори сучасних українських письменників, а за потреби німецькою чи англійською чи російською переказувала їх короткий зміст… і все це поза політикою, у національному строї…

 

Надсилайте на нашу скриньку: d_ch@skrynia.com.ua оригінальне фото, де ви, ваші рідні чи друзі читають у незвичний спосіб або у незвичному місці. Вигадайте оригінальний та цікавий підпис українською мовою до свого фотошедевра. Не забудьте вказати своє ім’я та прізвище, поштову адресу, контактний телефон.

Дивіться також перший та другий випуск з учасниками конкурсу.

Читайте та дружіть із нами!

 

Щиро ваш «Друг Читача»

 

  • alina_korolenko

    “Бабусині казки” та “Польові читання” – найкрутіші фото! ніжні та художні) от би мені так навчитися!)

  • Mavka

    а мені перша подобається) форма відповідає змісту, як то кажуть)