Фотоконкурс «Не шкодуй часу на книжку!»: другий випуск

Не шкодувати часу на книжку, журнал чи хоча б газету, просто на захопливе та корисне читання – ось мета фотоконкурсу від «Друга Читача» «Не шкодуй часу на книжку!». Наш конкурс триває вже другий тиждень, тобто зараз ви переглядаєте другий випуск з учасниками конкурсу (фото конкурсантів першого тижня можна переглянути тут). Перепрошуємо за деталі, але зараз літо, і у цю спекотну у всіх розуміннях цього слова пору пам’ятати все важкувато, тому і розкладаємо все по поличках і для вас, і для самих себе.

До речі, напевно, через ось цю саму хворобу під назвою «літо» (симптоми: відпустка, лінь, забудькуватість, прогулянки подалі від Інтернету тощо) у нашого фотоконкурсу ще не так багато учасників, але ви, хто зараз це читає, маєте чудову нагоду розповісти своїм родичам, друзям, знайомим про невеличкий книжковий фотоконкурс,  у якому кожен може популяризувати цікавий та захопливий світ читання!

Також хотілося б зазначити: склалася така тенденція, що фотографії від наших учасників дуже часто із зображенням діточок. Звичайно, це мило та весело, а головне – правильно і повчально: дитина має читати змалку.  Але нам дуже хотілося бачити дорослих людей, які постійно зайняті чимось: роботою, побутом, спортом, розвагами. Як у цю круговерть подій і проблем просунутися книжечці? У чому секрет? Поділіться ним з нами. Пофантазуйте, і Батьківщина вас не забуде!:)

Нагадуємо, що конкурс триватиме до 15 серпня. Хоч часу ще і багато, але не відкладайте свою книжкову фототворчість у довгу шухляду! Чекаємо на ваші оригінальні книжкові світлини! Щосереди на нашому сайті дивіться фото учасників.

Балачки балачками, та час знайомитися з людьми, яким не байдужа доля книги, – учасниками фотоконкурсу «Не шкодуй часу на книжку!», що були з нами на другому тижні фотозмагання.

.

 

Валентина Герасим’як.  Казкове побачення

Анна Плетньова. На озерi солоному, що день – то благодать! Нiщо не заважає купатись та читать!

.

 Олеся Кравчук. І як пояснити, що ті люди говорять?

.

Наталія Морозович.  У яблуневому саду моє гніздечко для читання

.

 Вiталiй Климчук. Зі смаками не сперечаються  

.

Людмила Чечель. Читати почала, відколи себе пам”ятаю…

.

 Оксамитка Блажевська. Оце так епізод у книзі! Я аж шльопанці загубила та й у воду зайшла: а вода ж така зимна!:)

 .

 Валентини Захарчук. Ну де тут, де тут – про намисто? Ну ось, намистинка до намистинки… Ох і ювелірна робота!

.

 Олена ЛесечкоЖага до читання 

.

 Марина Кісільова. Я не тільки читаю, я ще й дописую!  

.

  Любов Багацька. Це той випадок, коли казки розповідають дівчата

ю.

Ірина Іванова.  Нехай почекають мене віртуальні друзі, бо “Живу” книгу читаю я!

.

Надсилайте на нашу скриньку: d_ch@skrynia.com.ua оригінальне фото, де ви, ваші рідні чи друзі читають у незвичний спосіб або у незвичному місці. Вигадайте оригінальний та цікавий підпис українською мовою до свого фотошедевра. Не забудьте вказати своє ім’я та прізвище, поштову адресу, контактний телефон.

Читайте та дружіть із нами!

 

Щиро ваш «Друг Читача»