Сад бібліотеки Варшавського університету

Сад на даху бібліотеки Варшавського Університету прикрашає і декорує її контури і виступи, вентиляційні отвори та решітки, створюючи незвичайний біо-індустріальний ландшафт. Пішохідні містки, затишні куточки і покриті арками доріжки формують ідеальне місце для відпочинку, де можна спокійно почитати книгу, пообідати на лоні природи або влаштувати романтичне побачення.

Варшавський Університет розташований на Королівській Дорозі (Royal Route), – там, по натовпу студентів, легко визначити, де знаходиться вхід в кампус (університетське містечко). Всередині кампусу ви побачите карту території і зможете отримати загальні уявлення про структуру містечка.

 

Сад на даху бібліотеки, спроектований ландшафтним дизайнером Іреною Баєрською (Irena Bajerska), був відкритий 12 червня 2002 року. Це один з найбільших і найкрасивіших садів на даху в Європі з площею більше 1 га, і більше половини цієї території зайнято висадженими рослинами. Це ідеальне місце відпочинку не лише для студентів і співробітників Варшавського університету, а й для простих городян і туристів. Сад складається з двох частин: верхнього саду (2000 м2) і нижнього (15.000 м2), які пов’язані між собою водним каскадом.

 

За матеріалами Gardener