Не вбивайте Дракона!

Дракон – древня та рідкісна тварина. Це, якщо хочете, культурна пам’ятка всесвітнього значення.

Крім того дракон – це суто книжкова істота, тому будемо сподіватися, що він згадає про своє книжкове походження і прихистить читачів, письменників, видавців, критиків та інших представників нашої спільноти.

 

Дракон в Китаї – це символ чоловічого начала „янь”, втілення сили добра. Тож побажаємо йому бути добрим до нас і застосувати силу проти ворогів української книжки.

Минулий рік, на жаль, не можна назвати найкращим в українській історії, але ми його пережили і навіть зросли як громада та література. Але не будемо завантажувати святкові дні аналітикою – це ще попереду.

 

Дозвольте подякувати вам, що цілий рік були з нами, а тим, хто тільки приєднався (таких багато) – що із сотень зваб та розваг у Інтернеті обрали-таки старі добрі книжки.

Нашим друзям із соціальних мереж дякуємо окремо – завдяки їм ми отримуємо додатковий резонанс і знаходимо нових читачів.

 

Партнерам – за партнерство, бо без них ми ніхто. Недругам – за підняття нашого бойового духу.

 

Бажаємо у Новому році нових гарних книжок, нових читачів, нових друзів, нової влади і нових обріїв.

 

І окремо – про час. Цього року вбивати його особливо небезпечно – адже кожна хвилина Нового року є часткою Дракона. Отже не вбивайте Дракона – ані гуртом ані по частинах.

 

Використовуйте його силу та мудрість. І самі станьте Драконами, щоб уразити ворогів пломенем свого погляду, а друзів захистити та вберегти.

 

З НОВИМ РОКОМ!

 

ВЕСЕЛИХ СВЯТ!

.