Фотоконкурс «Не шкодуй часу на книжку!»: фінішна пряма!

Як часто ми лежимо вдома на дивані десь між «тєліком» та «компом» чи просто тиняємося супермаркетом? Згадайте, чи було все це нам потрібно у дитинстві? Чи воно взагалі таке було – маркети, сайти і телешоу?.. Футбол на дворі з пацанами – був, ігри у ляльки з подружками – були, а ще… були книжки! Пригоди, мандрівки, розслідування!..  Усе там – у книгах! Може, варто трохи відкладати в’язкий побут та гаяння часу у стилі сучасної людини і повертатися хоча б на годину у чисте, справжнє, чуйне та чутливе дитинство?.. Зробіть паузу і не шкодуйте часу на книжку:)

Саме до цього і закликає фотоконкурс від книжкового порталу «Друг читача» «Не шкодуй часу на книжку!», який вийшов уже на фінішну пряму! Наше фотозмагання триває вже п’ять тижнів! Фінішуватиме воно 26 серпня! І це означає, що у вас, шановні книголюби, ще є трохи часу зробити останній ривок до фінішу! Тож швидко збирайтеся з думками, шукайте фотоапаратуру та нарешті зробіть свій класний, ні на що не схожий фотознімок, який сподвигне когось з іншого куточку України чи навіть світу взяти до рук книжку! Адже читати – не лише необхідно, а й цікаво, весело, пізнавально, модно і ще безліч гарних та розумних слів залежно від мети, об’єкта, часу та місця читання! Нагадуємо, що перемогу здобудуть найоригінальніші світлини, тож проявіть максимум фантазії та креативу у пошуці цікавих фотосюжетів.

А зараз час вітати небайдужих до читання учасників фотоконкурсу – героїв минулого тижня!

 

Анастасія Ізмалкова. Книга ХХІ століття

 

Неллі Ядрова. Моя донька читає книгу-місто Ялту

 

Мирослава Форсункіна. Книжкова сарана

 

Олександр Алених. Як добре нам читати! (разом з 18-річним котиком Рікі)

 

Юрій Бобонич. Книгоман

 

Ніна Даценко. Спить, але книжку із рук не випускає

 

Тетяна Люшняк. Гризу граніт науки

 

Ірина Мала. На дереві читати цікавіше!

 

Ірина Величко. Трохи забагато для мене такої маленької)

 

Вікторія Зайонковська. Невже таке буває?

 

Ірина Іванова. Я завжди відпочиваю з улюбленими книжками!

 

Юлія Луценко. Треба поміркувати, яку коляску собі обрати!

 

Леся Горгота. Улюблена книжка «Я все люблю в своїм краю»

 

Анна Гливинська. Ось так ми читаємо книжки

 

Ната Мач. Моя улюблена казка

 

Ольга Купріян. Життєва філософія кота Рудого: добра книжка, добра музика й безплатний wi-fi

 

Тодар Лахвіч. Я живу в Мінську, хімік-органік, завідувач кафедри. Дуже люблю читати, скрізь, особливо, якщо це спекотне сонце Одеси, тепле Чорне Море і гарний український переклад із сербської всесвітньовідомого «Хозарського словника». Так що потрапив козак у полон до хозарів

 

Юлія Рябко-Гузенко. Разом веселіше!!!

 

Ганна Синчук. Маленька Марійка з самого народження «смакувала» книжки:) А зараз вона вже доросла, майже 2 роки – і саме завдяки книжкам розповідає безліч віршиків та казочок!

 

Наталка Бекиж. Мандрую разом з Цибуліно!

 

Ось такі вони наші Лицарі Читання та Фотографії!  Нагадуємо, що від одного учасника приймаються не більше трьох фотографій. Дякуємо всім, хто не шкодує часу на читання, і звертаємося до тих, хто все ще не може знайти годинку на книгу і на фотографування із нею, долучайтесь!:)

Традиційно після фотопідсумків ми готуємо невеличкі підбірки світлин на тему читання. Пригадуєте фотосесію нашої редакції, книжкові читання від селебріті, кадри з героями-книгоманами улюблених кінофільмів та фотографії українських літераторів, які читають?  Сьогодні ми зібрали для вас легкі та веселі фотографії друзів наших менших, які частенько опиняються біля книжок, газет та журналів. І хто їх знає?! Може, і собі щось підчитують! Найчастіше у ролі читачів на фотографіях можна зустріти котів та собак, але редакція «ДЧ» знайшла й інших читачів. Тож дивимось і не шкодуємо часу на коментування.

 

Сподобалися  зоочитання?! Надсилайте ваші фото чи фото ваших домашніх улюбленців у ролі читачів на скриньку нашої редакції d_ch@skrynia.com.ua. Для натхнення дивіться фотоальбоми у групах «ДЧ» у Facebook та Вконтакте, а також попередні фотозвіти.

Читайте та дружіть із нами!

Ваш «Друг читача»