ЛІТЕРАТУРНА КРАЇНА МРІЙ (ПРОГРАМА)

 

 

25-26 червня у Києві на Співочому полі відбудеться VIII Міжнародний етнофестиваль «Країна Мрій». Учетверте у рамках фестивалю працюватиме «Літературна Країна Мрій». Традиційно вона представлена книжковою виставкою та власне літературним фестивалем, який запропонує відвідувачам програму на будь-який смак на чотирьох майданчиках: «Літературні юшки від «Коронації слова», «Літературна сцена», «Майстер-кляса», «Курінь».

з

Книжковий ярмарок (від дворику музею Гончара до алеї майстрів) працюватиме з 11.00 до 19.00.
п
Книжкові майстер-класи на майданчику «Майстер-кляса»: з друкарської справи, із палітурення книжок, з каліграфії, з шовкодруку, з ілюстрування книжок.

25 червня, субота:
13.00-14.20 Презентація каліграфів від Ольги Верменич
14.30-16.00 Техніка шовкодруку від мистецького об’єднання «ВАЛ»
16.00-18.00 Палітурення книжок з Анною Фафлей

26 червня, неділя:
13.00-14.15 Уроки каліграфії з Ольгою Верменич
14.20-15.30 Арт-листівки від Насті Шигаєвої
15.30-16.30 Годинка дитячої творчості «Розмалюємо абетку», веде Оксана Чорновіл від порталу «Все про дітей»
16.30-18.00 Майстрування книжкових закладок трафаретним способом із мистецьким об’єднанням «ВАЛ»

л

Сцена «Курінь»: поетичні читання, презентації книг, літературні перфоменси.
25 червня, субота
13.00-14.00 Гаківські читання
14.15-14.30 Поетичні читання Мар’яни Максим’як
14.30-15.00 Гумористичний дует «Язикаті Хвеськи»
15.00-16.00 Літклуб «Маруся»
16.00-16.30 Презентація збірки Олени Захарченко «Сім воріт»
16.30-17.30 Презентація від журналу «Дніпро»

26 червня, неділя
14.00-16.00 «Поетичні імпровізації від Севами»
16.00-17.00 Презентація від журналу «Дніпро»
17.00-17.30 Співана поезія від Ігоря Білого

р
Велика літературна сцена (за брамою, в кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів, 14.00 – 19.00).
25 червня:
13.30-15.00 Література етнічних спільнот України
15.00-17.00 ІІ Кобзарський слем
17.00-18.00 «Тачанка з півдня» від письменників Братів Капранових та реп-кобзаря Макса Паленко
18.00-19.00 «Літо, Любов, Полежака» – літературно-музичне дійство від Артема Полежаки та гурту «Барабас»

26 червня:
14.30-15.00 Поетична стилізація обряду «Гонити шуляка» від письменниці Олени Захарченко
15.00-17.00 Література регіонів України
17.00-18.00 Творча зустріч з Оксаною Забужко
18.00-19.00 Вечір Іронічної Поезії (Юрко Позаяк, Артем Полежака, Сергій Пантюк, Келя Лікеренко, Сталкер (Євген Манженко), Макс Паленко, брати Капранови)

щ
Літературні юшки від «Коронації слова» (дворик музею Гончара, з 13.00).

Фірмовими юшками та цікавими історіями вас частуватимуть переможці та лауреати конкурсу «Коронація слова».

25 червня:
13.00-14.30 «Русальська юшка» від Дари Корній та Вікторії Горбунової. Допомагає Віталій Климчук
15.00-16.30 Юшка «Полтавсько-черкаський мікс або Щерба з галушками й кабачками» від Наталі Лапіної та Світлани Горбань
17.00-18.30 «Затірка охоронного відділення зі шпиком» від Владислава Івченка

26 червня:
13.00-14.30 Юшка «Повний відпад» від Олександра Есаулова
15.00-16.30 «Куряча юшка від бангладеської князівни Султани». Готують Наталія Тисовська та Вікторія Гранецька
17.00-18.30 Рибна юшка «Чорнобильський сомик» від Анатолія Дністрового та Сергія Пантюка
18.30-19.30 Щупак копчений за книгою Ганни Демірської «Великдень у Романівці». Поетичні читання Лідії Дубиківської (книга «Доля, або Переходжу Стікс»)

 

Програма всього етнофестивалю «Країна Мрій»!

Гуртуймося, Краяни!