Дегустація Літературної Країни Мрій (плюс ПРОГРАМА подій фестивалю)

Ініціатор «Країни Мрій» Олег Скрипка та куратор літературної частини фестивалю один з Братів Капранових

21 червня у дворику музея Гончара зібралися журналісти для того, щоб продегустувати Літературну Країну Мрій. Пропонуємо вам приєднатися до цієї дегустації та познайомитися із програмою книжкового фестивалю, щоб ваш апетит розігрався не на жарт.

25-26 червня у Києві на Співочому полі відбудеться VIII Міжнародний етнофестиваль «Країна Мрій». Учетверте у рамках фестивалю працюватиме «Літературна Країна Мрій». Традиційно вона представлена книжковою виставкою та власне літературним фестивалем, який запропонує відвідувачам програму на будь-який смак на чотирьох майданчиках: «Літературні юшки від «Коронації слова», «Літературна сцена», «Майстер-кляса», «Курінь»

/

Літературні юшки від «Коронації слова»
(дворик музею І. Гончара)

o

 

Юшка – коронна страва рибалок, які обожнюють ділитися всілякими цікавими історіями. З іншого боку письменники часто бувають завзятими рибалками і полюбляють рибальські побрехеньки. Тож на «Літературній Країні Мрій» фірмовими юшками, приправленими захопливими оповідками, частуватимуть: Анатолій Дністровий та Сергій Пантюк, Дара Корній та Вікторія Горбунова, Олександр Есаулов, Наталя Лапіна та Світлана Горбань, Владислав Івченко, переможниці цьогорічної «Коронації слова» Наталія Тисовська та Вікторія Гранецька.

Юшка по-очаківськи від Братів Капранових на прес-конференції «Літературної Країни Мрій»

25 червня:

13.00-14.30 «Русальська юшка» від Дари Корній та Вікторії Горбунової. Допомагає Віталій Климчук.

15.00-16.30 Юшка «Полтавсько-черкаський мікс або Щерба з галушками й кабачками» від Наталі Лапіної та Світлани Горбань

17.00-18.30 «Затірка охоронного відділення зі шпиком» від Владислава Івченка

26 червня:

13.00-14.30 Юшка «Повний відпад» від Олександра Есаулова

15.00-16.30 «Куряча юшка від бангладеської князівни Султани». Готують Наталія Тисовська та Вікторія Гранецька

17.00-18.30 Рибна юшка «Чорнобильський сомик» від Анатолія Дністрового та Сергія Пантюка

18.30-19.30 Щупак копчений за книгою Ганни Демірської «Великдень у Романівці». Поетичні читання Лідії Дубиківської (книга «Доля, або Переходжу Стікс»)

Літературна сцена
(за Брамою, у кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів)

 

На Великій Літературній сцені всі охочі стануть очевидцями літературного розмаїття нашої Неньки. Тут – і література регіонів та етнічних спільнот України, і корифеї сучасного письменства Оксана Забужко та Брати Капранови, і кобзарські змагання, і поетично-літературні дійства, і Вечір Іронічної Поезії…

Тудора Арнаут читає вірші Тараса Шевченка та Лесі Українки гагаузькою

25 червня:

14.00-15.00 Література етнічних спільнот України

26 червня:

14.30-15.00 Поетична стилізація обряду «Гонити шуляка» від письменниці Олени Захарченко

15.00-17.00 Література регіонів України

Учасники цьогорічного Кобзарського слему на «Літературній Країні Мрій»

25 червня:

15.00-17.00 ІІ Кобзарський слем.

Брати Капранови, Артем Полежака, Оксана Забужко, Макс Паленко на вечірній сцені «Літературної Країни Мрій»

25 червня:

17.00-18.00 «Тачанка з півдня» від письменників Братів Капранових та реп-кобзаря Макса Паленко

18.00-19.00 «Літо, Любов, Полежака» – літературно-музичне дійство від Артема Полежаки та гурту Барабас

26 червня:

17.00-18.00 Творча зустріч з Оксаною Забужко

18.00-19.00 Вечір Іронічної Поезії (Юрко Позаяк, Артем Полежака,  Сергій Пантюк, Келя Лікеренко, Сталкер (Євген Манженко), Макс Паленко, брати Капранови)

Майстер-кляса
(на алеї книжкового ярмарку від музея І. Гончара)

8

На майданчику «Майстер-кляса» гості  «Літературної Країни Мрій» зможуть навчитися каліграфії, палітуренню книжок, шовкодруку, виготовляти арт-листівки та безліч інших творчих цікавинок.

Мистецьке об`єднання «ВАЛ» вчить витинанкового друку

25 червня, субота:

13.00-14.20 Презентація каліграфів від Ольги Верменич

14.30-16.00 Техніка шовкодруку від мистецького об’єднання «ВАЛ»

16.00-18.00 Палітурення книжок з Анною Фафлей

26 червня, неділя:

13.00-14.15 Уроки каліграфії з Ольгою Верменич

14.20-15.30 Арт-листівки від Насті Шигаєвої

15.30-16.30 Годинка дитячої творчості «Розмалюємо абетку», веде Оксана Чорновіл від порталу «Все про дітей»

16.30-18.00 Майстрування книжкових закладок трафаретним способом із  мистецьким об’єднанням «ВАЛ»

Курінь
(алея книжкового ярмарку від музею І. Гончара)

 

Сцена «Курінь» запропонує відвідувачам етнофестивалю поетичні читання, презентації книг та різноманітні літературні перфоменси.

25 червня, субота

13.00-14.00 Гаківські читання

14.15-14.30 Поетичні читання Мар’яни Максим’як

14.30-15.00 Гумористичний дует «Язикаті Хвеськи»

15.00-16.00 Літклуб «Маруся»

16.00-16.30 Презентація збірки Олени Захарченко «Сім воріт»

16.30-17.30 Презентація від журналу «Дніпро»

26 червня, неділя

14.00-16.00 «Поетичні імпровізації від Севами»

16.00-17.00 Презентація від журналу «Дніпро»

17.00-17.30 Співана поезія від Ігоря Білого

Сподіваємося, що передсмак від дегустації «Літературної Країни Мрій» спонукатиме вас скуштувати всю фестивальну «кухню», сповнену позитивних емоцій, цікавих зустрічей та літературно-книжкових пригод:)

Партнер ІІ Кобзарського слему PocketBook.

Партнер Літературних юшок «Коронація слова».

Друг читача