ЗА ЛАШТУНКАМИ «Книжкового світу-2011». Програма заходів виставки

Не секрет, що найцікавіше завжди відбувається за лаштунками, як в театрі чи на тижнях моди, так і на книжкових ярмарках. За два дні до відкриття організатори вирішили привідкрити завісу таємничості і впустити журналістів за лаштунки та представити своєрідну демо-версію ярмарку

у вівторок, 5 квітня, в експоцентрі «Спортивний»

(Інститут фізкультури, ст. м. Республіканський стадіон, наступна будівля за Планетарієм)

 

Ярмарок «Книжковий світ» пройде 7-10 квітня у Києві в експоцентрі «Спортивний» (Інститут фізкультури, ст. м. Республіканський стадіон, наступна будівля за Планетарієм)

 

!!! Спеціально для любителів гострих відчуттів організатори ярмарку  презентують нововведення та експеримент — Ніч Еротичної Поезії або просто НЕП. Для журналістів читала еротичні вірші епатажна поетка Світлана Поваляєва.

На ярмарку номінант на цьогорічну Шевченківську премію Павло Вольвач та дитячий видавець Іван Малкович будуть хедлайнерами цього дійства. НЕП відбудеться 8 квітня о 19.00 в ауд. 209 за участі Юрія Винничука, Мар’яни Савки, Івана Андрусяка, Павла Коробчука, Каріни Тумаєвою та ін.

Вечір Іронічної Поезії (ВІП) відбудеться 9 квітня о 18.00 в ауд. 209, доводити слухачів до іронічного екстазу будуть Брати Капранови, Юрко Позаяк, Артем Полежака, Сергій Пантюк, Євген Манженко Сталкер, Михайло Карповий.

 

!!! Два вечори вітчизняного кіно на «Книжковому світі» забезпечать Сашко Лірник з Владиславом Чабанюком, які презентуюсь фільм «Чорний Козак» та Ірина Правило зі стрічкою «Кров», сценарій фільму написаний за мотивами однойменного оповідання відомого грузинського письменника – Нодара Думбадзе.

 

!!! Анастасія Шигаєва, відома художниця-ілюстратор, яка працює з провідними видавництвами України та Італії, рекламними агентствами і журналами провела майстер-клас із виготовлення ексклюзивної весняної листівки.

!!! Талановиті та креативні хлопці з мистецького об’єднання ВАЛ показали як швидко і власноруч зробити оригінальну книжкову закладку. Ці та інші майстри чекають вас на «Майстер-клясі» протягом всіх днів ярмарку, вони навчать вас робити з підручних матеріалів справжні шедеври.

 

!!! Весняний книжковий ярмарок славиться не лише культурною, а й освітньою програмою для студентів-гуманітаріїв та відвідувачів «Книжкового світу». Найкращий книжковий кріейтор України та письменниця — Діана Клочко — на виставці поділиться своїми ідеями та досвідом зі студентами під час семінару «Промоція української книжки в електронних медіа».

В освітній програмі ярмарку також беруть участь: найкращий художник-ілюстратор Макси Паленко, керівник проекту Букленд Олексій Авраменко та найвідоміший український письменник за кордоном Андрій Курков.

 

!!! Фестиваль фантастики, який традиційно проходить в рамках «Книжкового світу», за словами президента Фестивалю та головного редактора журналу «Світ фантастики» Іраклія Вахтангішвілі цьогоріч відзначиться не лише автограф-сесіями та аніме-театром, а й майстер-класом з кельтських танців та косплей дефіле.

ПРОГРАМА ЯРМАРКУ:

Четвер, 7 квітня, 12.00 Церемонія офіційного відкриття Шостого Весняного Київського книжкового ярмарку, П`ятого фестивалю християнської книги та Фестивалю фантастики. Відкриття фотовиставки соціального проекту «Зірки з книгою в серці» від Благодійного фонду Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України» (Літературна кав`ярня, 2 зал).

КНИГА І КУХНЯ

(Літературна кав`ярня, 2 зал)

7 квітня, четвер

13.30 Груші в тісті від Юрія Винничука.

8 квітня,  п`ятниця

14.00 Фірмовий банош від Андрія Куркова.

16.00 Пісні вареники на всі смаки від Зірки Мензатюк (проводить видавництво Старого Лева).

10 квітня, неділля

13.00 Фірмова страва від Маргарити Січкар «Перець в анчоусах». Презентація книги «Щоденник успішної жінки».

КНИГА і КІНО

(Літературна кав`ярня, 2 зал)

7 квітня, четвер

17.30 Показ короткометражної стрічки «Кров» від Ірини Правило.

8 квітня,  п`ятниця

17.00 Демонстрація матеріалів фільму «Чорний козак» від Влада Чабанюка та Сашка Лірника.

КНИГА і ТЕАТР

(Літературна кав`ярня, 2 зал)

8 квітня,  п`ятниця

19.00 Вистава «Маска для розбитого дзеркала» від театру-студії «Міст».

9 квітня, субота

19.00 Вистава «Повернення в нікуди» від театру «Вавилон».

КНИГА І ДІТИ

(Літературна кав`ярня, 2 зал)

9 квітня, субота

11.00 Створення мультфільму разом із мультиплікаційною студією «Червоний собака» та співачкою Гайтаною.

14.00 Презентація книжки Юрія Горбачевського «Зоряна казка».

15.00 Театральна вистава для дітей від театру-сдудії імпровізації «Чорний квадратик».

ПОЕЗІЯ та МУЗИКА

8 квітня,  п`ятниця

19.00 Ніч еротичної поезії (ауд. 209).

9 квітня, субота

18.00 Гала Вечір іронічної поезії (ауд. 209).

10 квітня, неділя

12.00 Літературно-музичне дійство від літоб’єднання молодих поетів «Перехрестя» (Літературна кав`ярня, 2 зал).

«МАЙСТРЕР-КЛЯСА»

(зал № 2)

7 квітня, четвер

13.00 Весняна каліграфія від Ольги Верменич.

14.00 «Паперовий шрифт» від Асі Гонци.

16.00 Палітурення книжок від Анни Фафлей.

8 квітня, п`ятниця

13.00 Весняна каліграфія від Ольги Верменич.

14.00 Весняна листівка від Насті Шигаєвої.

15.30 «Книжкова закладка» Мистецьке об’єднання ВАЛ.

17.00 Орігамі від Наталії Журавльової.

9 квітня, субота

12.00 Майстер-клас для дітей «Допоможи створити казку». Презентація дитячого книжкового проекту «Равлик», майстер-клас за участю авторів і художників. Проводить видавництво «Наш час».

13.00 Весняна каліграфія від Ольги Верменич.

14.00 Розмалюємо абетку від порталу «Все о детях».

15.00 Пластилінова ілюстрація від Ганни Осадко.

16.00 Великодня витинанка від Олени Ігоніної.

17.00 «Великодня листівка» від мистецького об’єднання ВАЛ.

10 квітня, неділя

12.00 Українська витинанка від Олени Грищенко.

13.00 Весняна каліграфія від Ольги Верменич.

14.00 Лялька-мотанка «Малюк» від Олени Кольвах .

КНИЖКОВИЙ УНІВЕРСИТЕТ

(лекції, семінари та майстер-класи)

7 квітня, четвер

11.00 «Сратегічний контекст діяльності в кризових умовах» (лекцію проводить Василь Іванович Теремко – кандидат філософських наук, доцент кафедри видавничої справи і редагування Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, заслужений працівник культури України) (ауд. 209).

13.00 «Електронна книжка. Як це робиться (лекцію проводить Олексій Авраменко – головний редактор «Видавничого дому «Мост паблішинг», керівник проекту BookLand) (ауд. 209).

14.00 «Книжкові фінанси: собівартість, ціни, склад витрат, авторські відрахування – як врятуватися у морі цифр»  (лекцію проводять письменники і видавці Брати Капранови) (ауд. 209).

14.00 «Мандрівники у часі: проблеми історичної белетристики» від Девід Бейкер (ауд. 303).

15.00 «Промоція української книжки в електронних медіа» (майстер-клас проводить Діана Клочко – одна з найкращих книжкових кріейторів в Україні, працювала у видавництвах «Кальварія» та «Грані-Т») (ауд. 209).

16.00 «Художня література: розвага чи інструмент євангелізації» від Володимира Імакаєва (ауд. 303).

16.30 Міні-тренінг від Українського медіа-холдінга: Іцхак Пінтосевич «10 заповідей успіху» (ауд.209).

8 квітня, п`ятниця

11.00 «Інтелектуальна власність й електронна книжка. Правові та практичні аспекти» (лекцію проводить Геннадій Корнєв – керівник напрямку з набуття та поширення контенту у компанії Pocketbook International та фахівцем у галузі права інтелектуальної власності) (ауд. 209).

11.00 Пол Янг «Пригоди Бестселера» (ауд. 303).

12.00 «Українські письменники – шлях до Європи» (семінар проводить Андрій Курков – письменник, журналіст та кіносценарист) (ауд. 209).

13.00 Зустріч із представниками газети «День: «Газета «День» – 15 рокiв на ринку якiсної преси. Як не загубитися в інформаційному просторі» (ауд. 209).

14.00 «Таємниці художнього оформлення книг» (майстер-клас проводить Максим Паленко – один із провідних художників-ілюстратороів, працював у видавництві «Старого Лева» та «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА») (ауд. 209).

14.00 Катерина Афанасьєва «Актуальні питання авторського права» (ауд. 303).

15.00 «Віртуальна публіцистика. Як зробити так, щоб вас прочитали» (майстер-клас  проводять письменники і видавці Брати Капранови) (ауд. 209).

16.30 Міні-тренінг від Українського медіа-холдінга: Маргарита Січкар «Секрети успішної жінки» (ауд. 209).

9 квітня, субота

11.00 Павло Левушкан «Електронні книги та християнське книговидання у ХХІ сторіччі»  (ауд. 303)

12.30 Ігор Дідок «Книжковий маркетинг» (ауд. 303).

14.00 Микола  Малуха «Соціальні медіа на службі книговидання» (ауд. 303).

17.00 Міні майстер-клас Караваєва – автора книги «100 аргументов против штрафов ГАИ» (ауд. 209).

ЗАХОДИ ВІД ВИДАВНИЦТВ

7-9 квітняконкурс на найкращу думку про книгу від Благодійного фонду Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України». Щоб взяти участь у конкурсі треба опустити до спеціальної скриньки біля Літературної кав’ярні листівку із своєю думкою про книгу. Захід проводиться у рамках промо-акції «1 000 000 думок про книгу».

10-го квітня о 14.00 буде визначений та урочисто нагороджений переможець конкурсу (Літературна кав`ярня, 2 зал).

7 квітня, четвер

11.15 Зустріч із Лесем Танюком, презентація 14, 15 та 16 томів книги «Щоденники Леся Танюка». Проводить видавництво «Альтерпрес» (Літературна кав`ярня, 2 зал).

12.00 Презентація нових книжок, виданих Київським Патріархатом Української Православної церкви (ауд. 209).

12.00 Автограф-сесія та презентація нової книги (серія «Невідома Україна») видатної української дослідниці Лідії Григорівни Орел «Українське Полісся. Те, що не забувається». Присвячується 25-річчю Чорнобильської трагедії (на стенді видавництва «Наш Час»).

12.00 Відкриття постійної акції – «Прочитай вірш уголос і отримай знижку на книжку!» Читайте вірш із книги улюбленого автора і отримуйте 5% знижки на ту книгу (на дорослому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).

12.00 Презентація книги В.Г. Кремень «Еліта:витоки,сутність,перспектива» (на стенді видавництва «Знання України»).

12.00 Відкриття Книжкової Залізниці. Прокатайтеся іграшковою книжковою залізницею з героями дитячих книг видавництва «Богдан» (на дитячому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
13.00 Презентація книги Полікарпа Шафети «Щоденник без цензури» (на стенді видавництва «Твердиня»).

13.00 Відкриття виставки дитячих малюнків міжнародного екологічного конкурсу «Світлий образ майбутнього планети». Виставка працюватиме протягом усіх днів ярмарку (на творчому майданчику журналу «Стіна»).

13.00Автограф-сесія Ігоря Коржа, музиканта, письменника, автора книги «Закон бумеранга» (на стенді видавництва «Фоліо»).

13.00 Автограф-сесія письменника Яреми Гояна, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевечнка (на стенді  видавництва «Веселка»).

13.00 Презентація сучасного історичного роману Олесі Гулько  «Посаг» (на дорослому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
13.00 Автограф-сесія відомого українського історика Ярослава Федорука з нагоди виходу його монографії «Віленський договір 1656 року. Східноєвропейська криза і Україна в середині XVII століття» (на стенді видавництва Києво-Могилянської академії).

13.00 Зустріч зі Світланою Короненко – презентація книги «Нічний політ» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

14.00 Збір підписів на підтримку серії «Легенди Світокраю». Можливість стати Небесним Піратом за 1 хвилину 🙂 Можливість надається на цілоденно (на дитячому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
14.00 Презентація книг «Елементал», «Нікуб» та інші (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

14.00 Демонстрація фільму Ольги Самолєвської «Пам’яті втрачених будинків» Виставка-продаж книг та фільмів з історії Києва (на стенді МЦ «Універсаріум»).

14.00 Автограф-сесія Роздобудько Ірен (на стенді «Коронації слова»).

14.00 Діалог відомого публіциста, поета  і редактора  УЛГ Михайла Сидоржевського  з читачами газети (на стенді «Української літературної газети»).

14.00 Автограф-сесія письменниці Cвітлани Поваляєвої, авторки книг «Ексгумація міста», «Орігамі-блюз», «Замість крові» (на стенді видавництва «Фоліо»).

14.00 Автограф – сесія Володимира Козловського, письменника-прозаіка , автора книги «Картата сорочка» (на стенді видавництва «Криниця»).

14.30 Презентація книги «ЧАД». Невідомий Чорнобиль очима автора книги – Анатолія Демського. Проводить ДП «Самміт-книга» (Літературна кав`ярня, 2 зал).

15.00 Презентація книги «Непедагогическая поэма» Геннадія Мохненка (Україна), засновника найбільшого у СНД Реабілітаційного центру для дітей «Республика Пилигрим» та мережі  реабілітаційних центрів для дорослих, зустріч з автором (Літературна кав`ярня, 2 зал).

15.00 Зустріч із Віктором Барановим – презентація книги «Не вір, не бійся, не проси» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

15.00 Презентація книги літературної критики Ярослава Поліщука «Pевізії пам’яті» (на стенді видавництва «Твердиня»).

15.00 Автограф-сесія поетеси, критика, перекладача Олесі Сандиги (на стенді «Української літературної газети»).

15.00 Презентація книг дитячих віршиків Романа Скиби за участю ілюстраторки Ганни Осадко: «Зачіска для їжачка», «Перевіршики», «Рибне місце» (на стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
15.00 Автограф-сесія Василя Зими, журналіста, письменника, автора книги «Ukrainian dream «Последний заговор» (на стенді видавництва «Фоліо»).

15.00 Автограф-сесія  Максима Кідрука (на стенді «Коронації слова»).

15.45 Презентація книги «Культура влиятельного меньшинства» Михайла Черенкова (Україна), доктора філософських наук, зустріч з автором (Літературна кав`ярня, 2 зал).

16.00 Презентація Альбому «Світ української вишивки. Феномен Г. Гараса» (на стенді «Української літературної газети»).

16.00 Зустріч зі Степаном Процюком – презентація книги «Руйнування ляльки» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

16.00 Автограф-сесія письменників Валерії та Наталії Лапікур (на стенді видавництва «Грані-Т»)
16.00Автограф-сесія Людмили Іванцови (на стенді «Коронації слова»).

16.00 Презентація нових видань для дітей Марії Чумарної «Хліб і золото», «Казки для друга» та автограф-сесія авторки (на дитячому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
16.00 Презентація серії «Шедеври Світової Поезії». У серії – поезія Рільке, Єсеніна, Тютчева, По, Кіплінґа. За участі упорядника антології поезії Р.Кіплінґа В.Чернишенка (на стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
16.00
Автограф-сесія Ольги Хоменко, сходознавця, письменниці, автора книги «KTLS/ Японська історія» (на стенді видавництва «Фоліо»).

16.00 Зустріч із Назіпом Хамітовим та Світланою Криловою. Презентація книги «Философская антропология: словарь ключевых терминов. (на стенді «Н. Хамітов і С. Крилова»).

17.00 Зустріч із відомими письменниками Наталкою Околітенко та Данилом Кулиняком (на стенді «Української літературної газети»).

17.00 «Чи замінить електронна книга паперову? Дискусія за участі Назіпа Хамітова – автора та ведучого телепрограми «Свобода думки» (на стенді «Книги Н. Хамітова і С. Крилової»).

17.00 Автограф-сесія письменниці Зірки Мензатюк (на стенді видавництва «Грані-Т»).
17.00 Автограф-сесія Іллі Ноябрьова, шоумена, сценариста, письменника, автора книги «Карабасовы слезы» (на стенді видавництва «Фоліо»).

17.00 Зустріч з Володимиром Шовкошитним – презентація книги «Торкнутися небес» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

17.30 «В стилі ретро» – пісні на вірші Галини Тарасюк виконує  бард і композитор Галина Гринечко та співачки Алла Загинайко (ауд. 209).

18.00 Автограф-сесія  відомої письменниці Галини Тарасюк (на стенді «Української літературної газети»).

18.00 Автограф-сесія письменника Степана Процюка (на стенді видавництва «Грані-Т»).

18.00 Зустріч із Володимиром Коскіним – презентація книги «Йоржі атакують» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

8 квітня, п`ятниця

11.00 Презентація нового видання з серії «Українській дитині» повісті «Найд» письменника Віктора Терена, Народного депутата України, лауреата літературних премій ім. В.Сосюри та О.Копиленка (Літературна кав`ярня, 2 зал).

12.00 Відомий прозаїк, лауреат багатьох літературних премій  Галина Тарасюк  презентує  четверте видання своєї книжки «Сестра моєї самотності» (на стенді «Української літературної газети»).

12.00 Презентація книжки Михайла Чалого «Життя і твори Тараса Шевченка», перевиданої уперше після 1882 року, в якій візьме участь Микола Томенко, заступник Голови Верховної Ради України, відомий політик та громадський діяч  (Літературна  кав’ярня, 2 зал).

12.00 Автограф-сесія Андрія Кокотюхи, сценариста, письменника, автора книг «Тайны и загадки Украины», «Живий звук»,  «Повзе змія» (на стенді видавництва «Фоліо»).

12.00 Зустріч зі Степаном Процюком – презентація книги «Руйнування ляльки»  (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

12.00 Презентація серії книг для найменшеньких – «Картинки для дитинки», автограф-сесія автора книг «Тут одна звірина»,  «Слон в аптеці»,  «В поторочі чорні очі» Анталолія Григорука (на стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
12.00 Автограф-сесія відомого соціолінгвіста, доктора філологічних наук, професора Національного університету «Києво-Могилянська академія» Лариси Масенко з нагоди виходу її книжки «Суржик: між мовою і язиком» (на стенді видавництва Києво-Могилянської академії).

12.45 Презентація книги «Хижа» українською мовою спеціального гостя фестивалю – Пола Янга (США), зустріч з письменником  «Хижа» (Літературна кав`ярня, 2 зал).

13.00 Презентація книг Пола Ґелліко «Томасіна» і Ред’ярда Кіплінґа «Такі собі казки» за участю перекладача Володимира Чернишенка та ілюстраторки Ганни Осадко (на стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
13.00 Зустріч зі Світланою Короненко – презентація книги «Нічний політ» (на стенді видвництва «Ярославів Вал»).

13.00 Автограф-сесія письменника Івана Андрусика (на стенді видавництва «Грані-Т»).

13.00 Презентація з автограф-сесією книги Ігоря Бондаря-Терещенка «НеEastWestная Украина» (на стенді видавництва «Твердиня»).

13.00 Презентація диску пісень на вірші українських поетів у виконанні відомої співачки Алли Загинайко (на  стенді  «Української літературної газети»).

13.30 Презентація серії «Якісне фентезі українською»! Книги Генрі Лайона Олді «Шлях меча» та Сари Різ Бреннан «Лексикон демона» (переклад Наталі Дьомової). За участю ілюстраторки книги «Лексикон Демона» Ганни Осадко. Виставка-продаж малюнків до роману (на дорослому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
13.30 Презентація книги-переможиці конкурсу «Євроформат-2009» Е.Сендеєвої «Скарб». Проводить видавництво «Альтерпрес» (Літературна кав`ярня, 2 зал).

14.00 Автограф-сесія письменниці Кононенко Євгенії (на стенді видавництва «Грані-Т»).
14.00 Презентація нової книги Джаклін Вілсон «Зірка з Ліжка та сніданку» та серії книжок «Дівчатка Джаклін». За участі перекладача Володимира Чернишенка та ілюстраторки Ганни Осадко. Роздача улюблених ласощів Трейсі Бікер – англійських цукерок «Смартіз» (на стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
14.00 Автограф-сесія Андрія Кокотюхи (на стенді «Коронації слова»).

14.00 Зустріч із Володимиром Коскіним – презентація книги «Йоржі атакують» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

­14.00 Автограф-сесія поетеси, критика, перекладача Олесі Сандиги (на стенді «Української літературної газети»).

14.00 Автограф-сессії авторів популярних книг «Все Чемпионаты мира» Артем Франков, Борис Таллиновський  (на стенді Видавничого дому «Український медіа холдінг»).

14.00 Демонстрація фільму Ольги Самолєвської «Земляни». Виставка – продаж книг, журналів та науково-популярних фільмів природничої тематики (на стенді МЦ «Універсаріум»).

14.00 Автограф-сесія історика, журналіста Данила Яневського (на стенді видавництва «Фоліо»).

14.30 Презентація книг у перекладі та упорядкуванні Романа Гамади «Скарби Сходу»: «Анекдоти про Муллу Насреддіна», «Антологія перського гумору», «Весела книга», «Захоплюючі розповіді» (на дорослому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
15.00
Презентація книг «Елементал», «Нікуб» та інші (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

15.00 Презентація Великодніх книг і книжечок про писанки та Великдень, призове розмальовування писанок. Продаж ексклюзивних Великодніх поштівок (на дитячому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
15.00 Презентація диску пісень  на вірші українських поетів у виконанні відомої співачки Алли Загинайко (на стенді «Української літературної газети»).

15.00 Презентація з автограф-сесією книги літературної критики Віктора Мельника «Мешканці вибуху та інші есеї» (на стенді видавництва «Твердиня»).

15.00 Автограф-сесія письменниці Лесі Ворониної (на стенді видавництва «Грані-Т»).
15.00 Автограф-сесія Максима Кідрука (на стенді «Коронації слова»).

15.00 Автограф-сесія Артема Чеха, автора книг «Чого ви не знайдете в Яндексі», «Анатомічний атлас», «Сині двері зліва» (на стенді видавництва «Фоліо»).

15.30 Презентація книги Девіда Бейкера (США) «Небесные мечи» (Літературна кав`ярня, 2 зал).

15.30 Презентація історичного роману Лесі Романчук «Лицарі любові і надії» (на дорослому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
16.00
Автограф-сесія письменника Олеся Ільченка (на стенді видавництва «Грані-Т»).
16.00 Презентація дитячих книг Григорія Фальковича, автограф-сесія автора (на дитячому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).

16.00 Зустріч редактора Михайла Сидоржевського з читачами газети (на стенді «Української літературної газети»).

16.00 Автограф-сесія Андрія Куркова (на стенді видавництва «Альтерпрес»).

16.00 Автограф-сесія Володимира Бистрякова, відомого музиканта, композитора, письменника, автора книг «Явка с повинной. Байки от Вовчика» (на стенді видавництва «Фоліо»).

16.00 Зустріч з Олександром Скрипником – презентація книги «Український слід у розвідці», «Керівники української зовнішньої розвідки» (автори-упорядники: В.Д. Хоменко, О.В. Скрипник, І.М. Шиденко, І.В. Білоконь, В.О. Романюк) (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

16.00 Автограф-сесія Євгена Положія (на стенді «Коронації слова»).

17.00 Автограф-сесія Маріанни Малини (на стенді «Коронації слова»).

17.00 Зустріч із Валерієм Гужвою – презентація книг «Стигма. Привид Шекспіра», «Спроба жити», «Вежа» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

17.00 Автограф-сесія письменника Андрія Кокотюхи (на стенді видавництва «Грані-Т»).
17.00 Зустріч з читачами Назіпа Хамітова та Світлани Крилової. Презентація нового проекту – екранізації роману «Маска» Назіпа Хамітова. (на стенді «Книги Н. Хамітова і С. Крилової»).

17.00 Автограф-сесія Євгена Положія, журналіста, письменника, автора книг «Мері та її аеропорт », «Дядечко на ім’я Бог», «Одіссея» (на стенді видавництва «Фоліо»).

17.00 Презентація Альбому «Світ української вишивки. Феномен Г. Гараса» (на  стенді  «Української літературної газети»).

18.00 Автограф-сесія письменників Валерія та Наталії Лапікур (на стенді видавництва «Грані-Т»).
18.00 Зустріч з Володимиром Шовкошитним – презентація книги «Торкнутися небес» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

9 квітня, субота

11.00 Презентація книг Галини Лузко «Дерево життя», «Влесова книга» (5-те видання) та інших книжок авторки. Проводить інформаційний центр «Сварог» (ауд. 209).

11.00 Презентація серії кольорових книжок «Пригоди Петсона і Фіндуса», автограф-сесія перекладачки Галини Кирпи (дитячий стенд видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
12.00 Зустріч зі Станіславом Бондаренком – презентація книги «От я вся – я свято» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

11.00 Автограф-сесія Євгена Положія, журналіста, письменника, автора книг «Мері та її аеропорт», «Дядечко на ім’я Бог», «Одіссея» (на стенді видавництва «Фоліо»).

12.00 Автограф-сесія поета Дмитра Павличка, Героя України, заслуженого діяча культури Польщі, лауреата літературної премії Словаччини імені П.Гвездослава, літературної премії Болгарії імені Христо Ботєва (на стенді видавництва «Веселка»).

12.00 Презентація книг у перекладі та впорядкуванні Галини Кирпи, Дмитра Чередниченка та Оляни Рути: «Туре Свентон – приватний детектив», «Зникла Картина», «Люляйко – литовська читанка для українських дітей», «Світ від А до Я», «Пригоди Петсона і Фіндуса» (на дитячому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).

12.00 Презентація Альбому «Світ української вишивки. Феномен Г. Гараса» (на стенді «Української літературної газети»).

12.00 Зустріч з Олександром Скрипником – презентація книги «Український слід у розвідці», «Керівники української зовнішньої розвідки» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

12.00 Автограф-сесія Людмили Іванцової (на стенді «Коронації слова»).

12.00 Автограф-сесія письменника Богдана Жолдака (на стенді видавництва «Грані-Т»).
12.00 Презентація книги Ю.Л.Афанасьєва «Гармония несовершенства». Проводить «Альтерпрес» (ауд. 209).

12.00 Автограф-сесія письменника Андрія Куркова (на стенді видавництва «Фоліо»).

12.30 «Знайомство з основами магічних практик». Проводить Бомбушкар Ігор (Інгвар) (ауд. 209).

13.00 Автограф-сесія письменника Олеся Ільченка (на стенді видавництва «Грані-Т»).
13.00 Автограф-сесія письменника Володимира Даниленка (на стенді літературної агенції «Піраміда»).

13.00 Зустріч із поеткою Оленою Форостяною, презентація збірки віршів та прози «Ручей неразбуженных снов…» (ауд. 209).

13.00 Презентація нових книг Кястутіса Каспаравічюса «Заєць Маркус Великий», «Садівник Флоренціус», «Білий слон» (на дитячому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
13.00 Нагородження переможців проекту ТОР 25 української музики за версією Молодіжного журналу «Стіна» (на творчому майданчику журналу «Стіна»).

13.00 Презентація з автограф-сесією книги вибраниї поезій Петра Коробчука «Боса флейта» (на стенді видавництва «Твердиня»).

13.00 Автограф-сесія Галини Кирпи – перекладачки книги Пера Петерсона «Верхи на крадених конях» (на дорослому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
13.00 Автограф-сесія Тимура Литовченка, автора книги «Орлі, син Орлика» (на стенді видавництва «Фоліо»).

13.00 Автограф-сесія  Євгена Положія (на стенді «Коронації слова»).

13.00 Презентація диску пісень на вірші українських поетів у виконанні відомої співачки Алли Загинайко (на стенді «Української літературної газети»).

13.00 Презентація та автограф-сесія кандидата історичних наук, автора книги «Україна: у складі двох імперій (остання чверть XVIII ст. – перша половина XIX ст.)» Доніка О. М., яка видана в рамках загальнонаціонального проекту «Україна: Історія великого народу» (на стенді видавництва «Кріон»).

13.00 Зустріч із Михайлом Слабошпицьким – презентація книг «Поет із пекла», «Веньямін літературної сім’ї», «Приватна справа дисидента в науці» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

14.00 Презентація другої книги Яна Валетова «Проклятий». Проводить видавництво «Альтерпрес» (ауд. 209).

14.00 Презентація поетичних книг Ганни Осадко «Та, що перевертає пінгвінів» та нової книги «Знаки приватної пунктуації» (на дорослому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
14.00 До 25 роковин аварії на Чорнобильській АЕС демонстрація фільму Ольги Самолєвської «Перша леді зони відчуження». Презентація книг Івана Кірімова «Початок, кінець, початок…», «Кінгір», «Доля» (на стенді МЦ «Універсаріум»).

14.00 Автограф-сесія Тимура Литовченко (на стенді «Коронації слова»).

14.00 Автограф-сесія відомого публіциста, поета, телеведучого, редактора «Української літературної газети» Михайла Сидоржевського (на стенді «Української літературної газети»).

14.00 Презентація нового видання роману Володимира Єшкілєва «Імператор повені» Концептуальний дизайн нового видання створено Іллєю Стронговським (на стенді видавництва «Тіповіт»).

14.00 Автограф-сесія Наталії Розинської, телеведучої, автора книг «В Сайгоне дождь» та «В обьятиях Ганга или власть неизбежного» (на стенді видавництва «Фоліо»).

14.00 Зустріч з Іваном Андрусяком – презентація книги «Неможливості мови» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

14.00 Автограф-сесія письменника Олекси Білоброва (на стенді видавництва «Грані-Т»).
15.00 Літературний джем за участі молодих письменників і поетів (на творчому майданчику журналу «Стіна»).
15.00 Автограф-сесія письменниці Ірен Роздобудько (на стенді видавництва «Грані-Т»).
15.00 Автограф-сесія  Маріанни Малини (на стенді «Коронації слова»).

­15.00 Зустріч авторів  «Української літературної газети» – відомих українських письменників з її читачами (на стенді «Української літературної газети»).

15.00 Презентація з автограф – сесією книги письменника Ігоря Моісєєнка «Сектор обстрілу – «Аісти» (на стенді видавництва «Криниця»).

15.00 Презентація серії «Український детектив» та нововиданої книги «Біля домашнього вогнища» Івана Франка (на стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
15.00 Автограф-сесія письменника Юрія Винничука (на стенді літературної агенції «Піраміда»).

15.00 Презентація-анонс альманаху української фантастики «Мантикора» і літературного конкурсу «Золота Мантикора» (презентують Наталія Щерба, Ольга Деркачова, Володимир Єшкілєв, Віктор Вінтоняк, Василь Вітенко). Проводить видавництво «Тіповіт» (ауд. 209).
15.00 Зустріч із Надією Степулою – презентація книги «Анабазис» (на стенді вид-ва «Ярославів Вал»)

15.00 Презентація дитячих книг відомого автора Андрія Куркова – «Школа Котоповітроплавання», «Казка про пилососика Гошу». Автограф-сесія автора (на дитячому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
15.00 Автограф-сесія письменниці Лади Лузіної. Презентація книги «Киевские ведьмы. Никола Мокрый» (на стенді видавництва «Фоліо»).

15.00 Обговорення фільму «Магическая книга» режисера Вселени Світлої за одноіменним романом Неза та Лани Світлих. (на стенді «Книги Н. Хамітова і С. Крилової»).

16.00 Проведення афоризмотерапії – методу зцілення афоризмами – за книгами «Тайна мужского и женского», «Афоризмы силы», «Афоризмы свободы» Назіпа Хамітова (на стенді «Книги Н. Хамітова і С. Крилової»).

16.00 Презентація  книги відомого українського прозаїка Галини Тарасюк «Ковчег для метеликів» (на  стенді  «Української літературної газети»).

16.00 Автограф-сесія Сергія Пантюка (на стенді «Коронації слова»).

16.00 Презентація дитячих книг Григорія Фальковича, автограф-сесія автора (на дитячому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
16.00
Зустріч із Володимиром Шовкошитним – презентація книги «Торкнутися небес» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

16.00 Автограф-сесія письменниці Лесі Ворониної (на стенді видавництва «Грані-Т»)
16.00 Автограф-сесія Михайла Загребельного, автора книг-біографій «Эдуард Лимонов», «Лев Троцкий», «Сергей Параджанов»  (на стенді видавництва «Фоліо»).

16.00 Презентація книги Олександра Шевченка (США) «Заступитесь кто-нибудь!», зустріч з автором (Літературна кав`ярня, 2 зал).

16.00 Презентація Літературно-художнього журналу «Дніпро» за участі авторів журналу (ауд. 209)

16.45 Презентація книги Володимира Імакаєва (США) «Мир за горизонтом», третьої книги роману-трилогії «Парадиз» (Літературна кав`ярня, 2 зал).

17.00 Автограф-сесія поета Юрія Бедрика (на стенді видавництва «Грані-Т»).

17.00 Автограф-сесія поетеси, критика, перекладача Олесі Сандиги (на стенді «Української літературної газети»).

17.00 Зустріч із Валерієм Гужвою – презентація книг «Стигма. Привид Шекспіра», «Спроба жити», «Вежа» та Віктором Барановим – презентація книги «Не вір, не бійся, не проси» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

17.30 Презентація книг «БРАТ-2», «Империя» Романа Василишина. Проводить видавництво «Самміт-книга» (Літературна кав`ярня, 2 зал).

18.00 Зустріч зі Світланою Йовенко – презентація книги «Любов і Смерть» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

10 квітня, неділя

11.00 Презентація повісті-казки Ксенії Ковальської «Хто вряткє Тірлі-Беатрису-Берту», автограф-сесія авторки (на дитячому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
11.00 Зустріч зі Станіславом Бондаренком – презентація книги «От я вся – я свято» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

11.00 Презентація Альбому «Світ української вишивки. Феномен Г. Гараса» (на стенді «Української літературної газети»).

12.00 Автограф-сесія поетеси, критика, перекладача Олесі Сандиги (на стенді «Української літературної газети»).

12.00 Презентація серії книг Лемоні Снікета «Лихо та й годі» (на дитячому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
12.00 До 50-річчя польоту першого космонавта Ю.Гагаріна презентація фільмів, книг та періодичних видань на космічну тематику (на стенді МЦ «Універсаріум»).

12.00 Презентація поетичної антології російської поезії  ХХ століття (білінгва) «Від А до Б… і трохи далі» в упор. Б.Щавурського (на дорослому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
12.00 Зустріч з Надією Степулою – презентація книги «Анабазис».

13.00 Зустріч з Михайлом Слабошпицьким – презентація книг «Поет із пекла», «Веньямін літературної сім’ї», «Приватна справа дисидента в науці» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

13.00 Презентація диску пісень на вірші українських поетів у виконанні відомої співачки Алли Загинайко (на стенді «Української літературної газети»).

13.00 Презентація першої книги із трилогії Наталії Дев’ятко «Скарби примарних островів», автограф-сесія авторки (на дитячому стенді видавництва  «Навчальна книга-Богдан»).
13.00. Презентація поетичних антології «Книга Любові», «Книга життя» та «Книга смерті» в упор. Б.Щавурського (на дорослому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
14.00
Презентація чотиритомника А. Конан Дойля «Пригоди Шерлока Холмса» (на дорослому стенді видавництва «Навчальна книга-Богдан»).
14.00 Презентація видань, присвячених Кобзарю та Лесі Українці: «Кобзар» і «Кобзарик» Т.Шевчека, «Тарасове перо» Є.Білоусова, «Леся Українка. Вибрані твори» в упор. Б.Щавурського, «Лесина пісня» Є.Білоусова (на дитячому стенді видавництва  «Навчальна книга-Богдан»).
­14.00 Автограф-сесія відомого поета публіциста,  редактора  «Української літературної газети» Михайла Сидоржевського (на стенді «Української літературної газети»).

14.00 Зустріч з Юрієм Логвином – презентація книги «Таємна перлина» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

14.00 Нагородження переможця конкурсу на найкращу думку про книгу від Благодійного фонду Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України» (Літературна кав`ярня, 2 зал).

15.00 Зустріч зі Світланою Йовенко – презентація книги «Любов і Смерть» (на стенді видавництва «Ярославів Вал»).

15.00 Автограф-сесія  відомої письменниці Галини Тарасюк (на стенді «Української літературної газети»).

16.00 Зустріч читачів з відомими письменниками Наталкою Околітенко та Данилом Кулиняком (на стенді «Української літературної газети»).

 

ФЕСТИВАЛЬ ФАНТАСТИКИ

7 квітня, четвер

12.00 Семінар з теорії літератури (ауд. 303).

8 квітня, п`ятниця

12.45 Лекція «Запозичення сучасного фентезі у китайської міфології» (ауд. 303).

13.30 Показ фантастичних фільмів (актовий зал, 5 поверх).

14.30 Музикально-поетичний виступ від творчого об`єднання First Step (5 поверх).

17.00 Вікторини по слов`янським казкам та сучасній фантастиці (ауд. 303).

 

9 квітня, субота

12.00 Косплей дефіле (5 поверх).

12.20 Зустріч із Мариною та Сергієм Дяченками (актовий зал, 5 поверх).

13.30 Фантастичний перформанс:

– майстер-клас із кельтських танців

– майстер-клас із фантастичного танцю (стиль трайбл) від Mina Fo tribal company

– виступи справжніх лицарів

– жива музика волинки

– бардівські пісні

– фентезі-балади від групи Ексада та групи Наіренор.

15.30 Міні-турнір із настольних ігор (ауд. 303).

16.30 Виступ аніме-театру (актовий зал, 5 поверх).

ВХІД НА ВСІ ЗАХОДИ – ВІЛЬНИЙ

 

Партнер виставки – Благодійний фонд Влади Прокаєвої «Обдаровані діти — майбутнє України»

Інформаційні партнери: канал новин «24», Тві, радіо «Ера», День, Мета, Газета по-українськи, АртВертеп, Главред, кулінарний портал «Смачно», Буквоїд, Газета по-київськи, Вечірні вісті, 2000, Український тиждень