І Фестиваль книжкової реклами «Клепка;-)»: книжкове свято від луцького технічного ліцею

.

НОМІНАЦІЯ «ВІЛЬНИЙ СТИЛЬ»

Книжкове свято «Книга – це в широкий світ дорога»для учнів 5-6 класів

Автор: Кузьмич Алла Миколаївна, вчитель-методист Луцького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступеня №24 – технологічний ліцей»

Учасники свята: учнів 6-х класів.

Глядачі: учні 5-6 класів, дирекція школи, вчителі, бібліотекарі.

Місце проведення: актовий зал Луцького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступеня №24 – технологічний ліцей»

Анотація свята

До глядачів виходить Хлопчик, який дуже не любить вчитися й читати, а своїм «дорогесеньким другом» називає комп’ютер.

Відсутність любові й поваги до книги вже зробила  з нього справжнісінького нечему: з усієї сили він жбурляє зі свого дивана сестрину ляльку Ангелика, але … Ангелик ожив, і тепер за допомогою магії книг він береться перевиховати Хлопчика.

Спочатку Ангелик допоміг Хлопчикові поглянути на себе збоку. Учні 6-го класу інсценували п’єсу свого однокласника «Як Петрик рятував Галу». Автор п’єси також блискуче виконав головну роль Петрика. Герой п’єси, любитель комп’ютерних ігор, вдало прикидається хворим і з дозволу мами не йде до школи. Перегравши у «Зоряні війни», він у своїй уяві потрапляє на загадкову планету Гала, життя на якій тепер залежить від його, Петрикового, вміння рахувати й бути уважним та відповідальним. Але ж він не любив вчитися – і життя планети під загрозою.

Так Ангелик довів Хлопчикові, як важливо добре вчитися, багато читати, а не грати безкінечно на комп’ютері.

Адже люди завжди цінували книги. На найцінніші з них Хлопчику і глядачам запропонував подивитися Ангелик у мультимедійній презентації.

Поширення у світі набуває й реклама книжки. Переглянувши деякі її зразки, Хлопчик навіть вигадав власні рекламні слогани: «Розум у палітурці», «Нове покоління обирає читання», «Бібліотека Франка-гімназиста налічувала близько 500 книжок. А твоя?»

Хлопчик також розповів Ангеликові про фотоконкурс «Я і моя улюблена книжка», який пройшов серед 6-х класів. На святі були підведені підсумки конкурсу та нагороджені переможці.

Ангелик усім глядачам також приготувала сюрприз: розповіла про нову українську книжку – графічний роман-блокбастер «Даогопак». Книга та відео ролик про неї вразили школярів. Знайшлося багато охочих узятися з читання.

А на завершення свята Ангелик усіх глядачів перенесла до Бельгії, на щорічний молодіжний фестиваль денс-музики «Tomorrowland» («Країна майбутнього»). Цей фестиваль відомий, зокрема, тим, що організатори споруджують цікаві, унікальні декорації. На сцені «Tomorrowland – 2012» – книжкова полиця. Школярі почали розуміти, що це зовсім не випадково. Адже книга і молодь – ось що таке «Країна майбутнього».

..

Більше рекламних робіт учасників Фестивалю книжкової реклами дивіться у рубриці «Виставки».

________________________________________________________________

11-13 квітня у рамках виставки «МЕДВІН: Книжковий Світ-2013» розпочне роботу Перший фестиваль книжкової реклами «Клепка;-)», де буде обрано найкращі рекламні роботи у таких номінаціях:

– Графічна реклама (поліграфія, інтернет-банери)

– Відео-реклама (бук-трейлери, ролики)

– Вільний стиль (акції, тури, кампанії, флеш-моби)

– Книжкова обкладинка (як ефективний інструмент реклами)

.

Прийом робіт на участь у Фестивалі вже розпочато. Роботи подаються до 8 квітня. По мірі надходження на сайті «Друг Читача» будуть експонуватися роботи учасників Фестивалю.

.

11-13 квітня під час книжкової виставки «МЕДВІН: Книжковий Світ-2013» буде оголошено переможців.

.

За роботи можна голосувати лайками у соцмережах, а також у коментарях під публікацією. У такий спосіб проводиться голосування за Приз глядацьких симпатій, який вручається незалежно від номінацій.

.

Положення Фестивалю читайте тут.

.

Шановні видавці, дизайнери та рекламісти, долучайтеся до роботи Першого фестивалю книжкової реклами!

.

Друг Читача