Мистецький клуб „Обличчя” з Сергієм Жаданом

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 19/11/2012
19:00 - 20:45

Location
Креативний простір "Часопис"

Category(ies) No Categories


Запрошуємо Вас на літературне читання Сергія Жадана „Поезія як політика”, яке відбудеться 19 листопада о 19:00 в креативному просторі „Часопис”, в рамках Мистецького клубу „Обличчя”. Під час першої відкритої зустрічі клубу відомий український письменник презентує свої нові вірші.

„Поезія в країні, що все менше читає, так чи інакше перетворюється на політику – політику боротьби, політику протистояння, політику відстоювання права на власні голос та інтонацію. Навіть якщо цій літературі забракне читачів, їй ніколи не бракуватиме поетів. І це теж політика”, – наголошує талановитий поет.

Сергій Жадан помітна постать на літературній арені України. Письменник, перекладач та громадський діяч. Автор романів «Депеш Мод», «Ворошиловград», поетичних збірок «Цитатник», «Ефіопія» та інших. Літературні твори Сергія Жадана одержали численні національні та міжнародні нагороди, були перекладені тринадцятьма мовами, зробивши автора одним з найвідоміших сучасних українських письменників.

Мистецький клуб „Обличчя”, започаткований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» в партнерстві з креативним простором „Часопис”,  є майданчиком для спілкування та обміну досвідом із українськими та закордонними письменниками, музикантами, художниками, дизайнерами, режисерами, фотографами та іншими представниками культури.
Місце проведення заходу: вул. Льва Толстого, 3 (креативний простір “Часопис”).